piątek , 21 Luty 2020
Z ostatniej chwili

Trzy miliony dla mieszkańców Opolszczyzny

Zgłoś swój pomysł i zgarnij środki na jego realizację.

Samorząd Województwa Opolskiego zaprasza wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w drugiej edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego, który wynosi 3 miliony złotych. Od poniedziałku 19 lutego ruszają spotkania informacyjne we wszystkich powiatach, które potrwają do 23 lutego. Jedno z nich odbędzie się m.in. w Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu.

– Zachęcam do zgłaszania projektów i współdecydowania o tym, które z nich zostaną zrealizowane – mówi Andrzej Buła, marszałek województwa opolskiego. – Mam nadzieje, że dzięki naszemu współdziałaniu powstanie wiele cennych inicjatyw ważnych nie tylko dla Waszego najbliższego otoczenia, ale i dla całego województwa. Wiele zależy od Państwa aktywności – czekamy na Wasze pomysły!

Wnioski są przyjmowane w terminie od 12 lutego do 4 marca 2018r. Następnie odbędzie się głosowanie, które zaplanowano na miesiąc kwiecień. Na realizację zadania powiatowego można uzyskać do 100 tys. zł dotacji, a na zadanie subregionalne można otrzymać do 150 tys. zł dofinansowania. Szczegółowy regulamin znajdziecie na stronie internetowej – www.budzet.opolskie.pl

 

Check Also

Grodkowianin uratował życie 40-latka

Fot. Paulina Schulz/ www.doba.pl O tym wydarzeniu poinformował na swojej stronie portal Doba.pl Pochodzący z …