sobota , 20 Lipiec 2019
Z ostatniej chwili

Konkurs! Do rozdania mamy pięć najnowszych krążków Smuty

Znany z programu X-Factor młody raper wydał pierwszą debiutancką płytę pt. „Tam i z powrotem”. Już dziś możesz ją zgarnąć w naszym internetowym konkursie.

23-letni Paweł Ciulęba (pseudonim artystyczny Smuta) na scenie zadebiutował w programie X-Factor. W trzeciej edycji tego muzycznego talent show grodkowianin wykonał utwór zatytułowany „Testament”, który zrobił oszałamiające wrażenie na jury oraz publiczności. Jego twórczość jest porównywana do legendarnego MAGIKA. Również ma za sobą udział w programie Ewy Drzyzgi – „Rozmowy w toku” oraz w serialu „Policjanci i Policjantki”.

Obecnie grodkowianin promuje swój najnowszy album pt. „Tam i z powrotem”, na którym znalazło się 13 piosenek z gatunków: rap, afekt rap i dramarap. Okładkę do płyty zaprojektował Adam Wilma, a fotografię wykonał Waldemar Łomża. Obok muzyka na okładce znalazła się także wałbrzyska modelka Monika Cis. Płytę już można zamówić w sieci sklepów EMPIK. CD kosztuje 26, 99 zł.

Pod koniec sierpnia ukazał się teledysk do piosenki „Styl BB”, która promuje wydany krążek. Utwór ten najbardziej odzwierciedla to, czym Paweł zajmuje się, na co dzień. Klip został nagrany na terenie jednej ze strzegomskich myjni aut osobowych. Jego produkcją zajęli się: Piotr Jamrozik i Mariusz Pacek. W muzycznym filmiku oprócz Pawła możemy zobaczyć także Natalię Wilińską, Martę Chmielewską oraz Piotra Wojciukiewicza.

Redakcja Teraz Grodków 24 przygotowała konkurs dla naszych czytelników, w którym do wygrania jest 5 albumów Smuty.

Zasady konkursu:

  1. Polub nasz fanpage na Facebook’u – https://www.facebook.com/terazgrodkow24

  2. Odpowiedz na pytanie konkursowe. Komu raper Smuta zadedykował piosenkę pt. „Lion”?

Odpowiedzi na pytanie konkursowe należy przesyłać do niedzieli 13 września, do godz. 17: 00 na adres: damian@terazgrodkow24.pl W treści zgłoszenia prosimy o podanie danych kontaktowych (imię i nazwisko oraz numer telefonu). Wygrywa 5 pierwszych osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe oraz polubią fanpage Teraz Grodków 24.

Check Also

15. Zlot Master Truck [Zdjęcia]

800 tuningowanych pojazdów, 150 tysięcy widzów, 100 firm z różnych branży – trwa kolejna edycja …