poniedziałek , 9 Grudzień 2019
Z ostatniej chwili

24. Finał WOŚP w Grodkowie

plakatWOŚP20168

Ponad 50 wolontariuszy, koncerty i licytacje. Tak będzie wyglądał 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Grodkowie.

W Grodkowie mamy tylko jeden sztab WOŚP, który znajduje się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3. W centrum miasta uczniowie grodkowskiej „trójki” będą kwestować od rana. Natomiast kolejny sztab WOŚP powstał w PSP Kolnica.

Łącznie mamy 54 wolontariuszy, którzy na grodkowskich ulicach będą prowadzić zbiórkę pieniędzy do godz. 13:00 – informuje Maciej Górski, szef grodkowskiego sztabu WOŚP.

Następnie pieniądze do puszek będzie można wrzucać podczas koncertu, który rozpocznie się o godz. 16:00 w grodkowskim Domu Kultury. Na scenie wystąpią szkolne zespoły wokalne i taneczne oraz soliści uczęszczający na zajęcia organizowane przez OKiR.

W przerwie między występami będzie prowadzona licytacja gadżetów WOŚP oraz wyrobów artystycznych wykonanych przez więźniów odbywających karę w grodkowskim zakładzie karnym. Wśród przedmiotów przekazanych do licytacji znajdziemy m.in.: koszulki oraz kalendarze.

Dochód z kwesty i licytacji zostanie przeznaczony na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów.

24. Finał WOŚP wspólnie organizują w Grodkowie – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 oraz Ośrodek Kultury i Rekreacji.

Autor: Damian Kapinos

Check Also

Święty Mikołaj przyjechał do Grodkowa na motorze [Zdjęcia, film]

  Na grodkowskim Rynku odbyła się mikołajkowa zabawa. Organizatorzy zaprosili do niej całe rodziny. Kilka …