niedziela , 19 Styczeń 2020
Z ostatniej chwili

28. Finał WOŚP od kulis w Warszawie [Zdjęcia]

Styczniowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to miesiące przygotowań i pracy wielu zaangażowanych ludzi. W tym roku znowu udało się osiągnąć ogromny sukces. Wielki Finał kończymy z kwotą: 115 362 894 zł.

Warszawski Finał WOŚP to nie tylko gorąca atmosfera w studiu. Pomimo styczniowego chłodu, na Scenie Głównej przy Placu Bankowym aż wrzało! 12 artystów wystąpiło przed tłumnie zgromadzoną publicznością.

Tegoroczny główny Finał WOŚP odbywał się w dwóch lokalizacjach. Pierwszą z nich jest Plac Bankowy, gdzie znajdowały się strefy partnerów a na głównej scenie odbywały się koncerty. O godzinie 20:00, zgodnie z tradycją, odpalono Światełko do Nieba. Studio finałowe zostało ulokowane na Placu Teatralnym, gdzie oprócz transmisji znaleźć można było strefy m.in.: Ratujemy i Uczymy Ratować, Kemon, Bikle oraz strefę Polskiego Stowarzyszenia Komiksowego.

W niedzielę 12 stycznia na ulicę wyszło 120 000 wolontariuszy, którzy kwestowali dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Na całym świecie pracowało aż 1 750 sztabów.

Check Also

28. Finał WOŚP w Grodkowie. Ponad 71 tysięcy dla dzieci [Zdjęcia]

Ponad 100 wolontariuszy, koncerty i licytacje. Tak wyglądał 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w …