piątek , 6 Grudzień 2019
Z ostatniej chwili

Agroczas 2017. Weź udział w imprezie

W Nowej Wsi Małej już po raz drugi odbędzie się impreza dla klientów i partnerów firmy Agro-As.

Targi rolnicze odbędą się na obiektach firmy Agro-As w dniach 1-2 czerwca, aby wziąć w nich udział należy się zarejestrować na stronie internetowej www.agroczas.pl lub pod numerami telefonu: 77 40 04 710, 77 40 04 734. Wejść na teren imprezy będzie można tylko po okazaniu zaproszenia.

– W poprzednich latach brakowało takiej współpracy i powiązania pomiędzy producentem, rolnikiem a odbiorcą. Teraz to się bardzo zmieniło. Takich imprez w naszym regionie jest coraz więcej, czego przykładem jest przedsięwzięcie organizowane przez firmę Agro-As, która stara się wszystkie grupy powiązać – mówi Antoni Konopka, członek zarządu województwa opolskiego. – W takim miejscu można nie tylko dotknąć i zobaczyć nowoczesny sprzęt, ale także otworzyć dyskusję na temat potrzeb rolników, którzy mogą znaleźć tutaj coś dla siebie.

W programie zaplanowano m.in. zwiedzanie poletek doświadczalnych, wykłady merytoryczno-edukacyjne, pokazy sprzętu rolniczego oraz konkursy, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Wśród nich m.in. skutery, rowery, myjki ciśnieniowe i tablety. Na scenie pojawią się wokaliści a gwiazdą wieczoru będzie kabaret RAK z serialowym bercikiem.

Check Also

38. Rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce [Zapowiedź]