środa , 21 Sierpień 2019
Z ostatniej chwili

Balerina i Sztuka Kochania – to filmy, które zobaczysz w Grodkowie

Kino objazdowe ponownie przyjedzie do Grodkowa z dwoma filmami. W kinie Klaps będą cztery seanse.

Kolejne filmowe premiery dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów zostaną wyświetlone w piątek 24 marca w sali grodkowskiego kina Klaps. Zakupu biletów oraz rezerwacji konkretnych miejsc można dokonać na stronie internetowej Opolskiego Kina Objazdowego – www.film.opole.pl/ Również bilety można nabyć godzinę przed planowanym seansem. W placówce Ośrodka Kultury i Rekreacji, przy ulicy Powstańców Śląskich w Grodkowie znajduje się 176 miejsc.

Na piątek 24 marca zaplanowano dwa filmy w czterech projekcjach:

– O godz. 14.00 i 16.00 zostanie wyświetlony film „Balerina” – Komedia animowana nagrana w Francji i Kanadzie, która swoją światową premierę miała 30 listopada 2016 roku. W Polsce do kin film trafił 20 stycznia tego roku. W obsadzie polskiego dubbingu są m.in. Anna Guzik, Radosław Pazura, Katarzyna Cichopek i Julia Kamińska. W filmie dowiemy się czy 11-letnia Felicja została baleriną w paryskiej operze. Dziewczynka wraz ze swoim przyjacielem Wiktorem uciekli z sierocińca, by spróbować swoich sił w szkole baletu. W niej otwiera się magiczny świat tańca i muzyki, ale na przeszkodzie może stanąć podstępna Camille.

– O godz. 18.00 i 20.30 „Sztuka Kochania” – Polski film biograficzny w reżyserii Marii Sadowskiej, który swoją premierę w kinach miał 27 stycznia tego roku. W obsadzie aktorskiej zobaczymy m.in. Piotra Adamczyka, Borysa Szyca, Karolinę Gruszkę, Arkadiusza Jakubika i Danutę Stenkę. Film „Sztuka Kochania” został zrealizowany na podstawie książki Michaliny Wisłockiej. Opowieść przenosi nas w lata siedemdziesiąte. Wówczas doktor Michalina Wisłocka w poradni świadomego macierzyństwa pomaga pacjentom zrozumieć ich własne potrzeby seksualne. Rozpoczyna się walka z bezwzględną cenzurą, oporem kościoła i męskim środowiskiem lekarzy ginekologów.

Ceny biletów: 16 złotych normalny, 14 złotych ulgowy, 12 zł grupowy.

Check Also

Sulisław: w zabytkowej stodole powstała nowoczesna hala sportowa [Zdjęcia]

Hala sportowa powstała na terenie kompleksu hotelowego Pałacu Sulisław. Pełnowymiarowe boisko wielofunkcyjne znajduje się w …