środa , 17 Lipiec 2019
Z ostatniej chwili

Benix zaprasza na szkolenie nowych pracowników

SONY DSC

Trwa kolejny etap rekrutacji pracowników do szwalni, która wkrótce rozpocznie działalność przy ulicy Wrocławskiej w Grodkowie.

Osoby, które chcą pracować w nowym oddziale fabryki mebli „Benix” mogą wziąć udział w specjalnym szkoleniu podnoszącym kwalifikacje zawodowe. Szkolenie jest skierowane przede wszystkim do osób, które utraciły doświadczenie w szyciu materiałów tapicerskich. W okresie przygotowawczym nowi pracownicy będą mogli zapoznać się z pracą i obsługą maszyn szwalniczych.

– Okres szkoleniowy rozpocznie się już w poniedziałek 9 maja. W godzinach od 16: 00 do 22:00 doświadczone krawcowe będą realizować doszkalanie nowych pracowników – informuje Krzysztof Zimnym, z-ca dyrektora w fabryce mebli Benix. – Liczba uczestników szkolenia jest ograniczona powierzchnią zakładu na ul. Sienkiewicza 102 – do 12 osób. Wszystkie osoby zainteresowane proszone są o kontakt z panią Bogumiłą Kilian – tel. 792 677 582 lub na miejscu pod wyżej wskazanym adresem.

Nowy inwestor wciąż poszukuje doświadczonych krawców materiałów tapicerskich. CV można wysyłać na adres e-mail: kadry@benix.pl O kolejnych naborach bądź szkoleniach inwestor będzie informował na bieżąco w dogodny dla mieszkańców sposób.

Check Also

Grodkowskie Lato Organowe 2019 [Film]

Zobacz skrót koncertu organowego, który miał miejsce w niedzielę 14 lipca w kościele św. Michała …