poniedziałek , 23 Wrzesień 2019
Z ostatniej chwili

Chcesz pracować w Straży Miejskiej?

Trwa rekrutacja.

Burmistrz Grodkowa ogłosił nabór na jedno miejsce pracy na stanowisku Aplikant Straży Miejskiej.

Kandydat na to stanowisko musi posiadać obywatelstwo polskie i pełne prawa publiczne. Pod uwagę będą brani kandydaci z minimum średnim wykształceniem o nienagannej opinii i dobrej sprawności fizycznej oraz psychicznej. Kandydat musi być niekarany sądowo.

Preferowane będą osoby, które wcześniej pracowały w Straży Miejskiej (gminnej) oraz posiadające dodatkowe uprawnienia np. z zakresu ratownictwa medycznego. Dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi komputera, języków obcych, prawo jazdy kat. B.

Osoba podejmująca pracę na stanowisku Strażnika Miejskiego po raz pierwszy zatrudniana będzie na czas określony nie dłuższy niż 12 miesięcy, w ramach, którego odbędzie szkolenie podstawowe zakończone egzaminem państwowym w Gdańsku.

Osoby chętne do pracy w Straży Miejskiej powinny złożyć dokumenty aplikacyjne w biurze podawczym Urzędu Miejskiego w Grodkowie, do 12 lutego do godz. 14: 00. Szczegóły rekrutacji można znaleźć na tej stronie – http://bip.grodkow.pl/241-ogloszenia/3262-ogloszenia-o-naborze.html

Check Also

Przyjadą do nas popularni pisarze

Krzysztof Skiba, Maciej Orłoś, Dorota Masłowska, Andrzej Pilipiuk – to jedynie część pisarzy, z którymi …