poniedziałek , 24 Czerwiec 2019
Z ostatniej chwili

Czy Olimp Grodków uniknie baraży?

ol1

W czwartek 28 kwietnia kolejny mecz naszych szczypiornistów.

O godz. 20:00 rozpocznie się starcie Olimp Grodków vs KSSPR Końskie.

W ostatniej 23. kolejce I ligi piłki ręcznej mężczyzn podopieczni Piotra Mieszkowskiego przegrali w Przemyślu, ulegając tamtejszemu „Czuwajowi” 34:31. Do 45 minuty mecz był bardzo wyrównany, jednak później grający w osłabieniu gospodarze wypracowali znaczną przewagę, która była kluczem do zwycięstwa.

– Harcerze nas nie zaskoczyli swoją agresywną grą w obronie, którzy do słabeuszy nie należą. Spodziewaliśmy się, że będzie to mecz walki i tak też było. Natomiast naszą bolączką jest ciągle gra w przewadze, której nie potrafimy wykorzystać i nad tym musimy popracować – mówi Michał Piech, rozgrywający Olimpu Grodków.

Ze względu na długi weekend majowy mecz 24. kolejki został przeniesiony na czwartek 28 kwietnia. Do końca sezonu 2015/2016 pozostały do rozegrania jeszcze trzy spotkania. Tutaj już nie ma miejsca na porażki. Olimp Grodków musi wygrać wszystkie mecze, aby mógł opuścić strefę spadkową. Również trzeba liczyć, że sąsiedni rywale nie będą punktować. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski nie może powiększyć swojej przewagi, która już wynosi 4 punkty. Z kolei Viret Zawiercie, który traci do Olimpu 2 „oczka” także nie może odnieść zwycięstw w kolejnych starciach. Tylko realizacja takiego planu spowoduje, że Olimp przesunie się na bezpieczną lokatę w tabeli.

Check Also

Konkurs na produkt regionalny „Dobre bo lokalne”

Uprzejmie informujemy, iż w ramach projektu współpracy pt. „Dobre bo lokalne” ogłoszono konkurs skierowany do …