piątek , 6 Grudzień 2019
Z ostatniej chwili

Derby Opolszczyzny w Grodkowie. Olimp w pogoni za punktami

Derbowy pojedynek pomiędzy Olimpem Grodków a ASPR Zawadzkie zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę 26 lutego, o godz. 15.00.

Zespół Michała Piecha w rundzie rewanżowej jak na razie spisuje się bardzo dobrze. W trzech kolejkach Olimp nie przegrał żadnego meczu. Teraz gospodarze znów mogą odrobić kolejne punkty. Grodkowianie grają na własnym terenie, który jest ciężki dla przyjezdnych ekip. O czym przekonały się ostatnio zespoły z Ostrowca Świętokrzyskiego czy Oławy.

Niedzielny derbowy pojedynek warto zobaczyć. UKS liczy na wsparcie kibiców.

Do Grodkowa przyjedzie ekipa z Zawadzkiego, z którą UKS w minionej rundzie przegrał różnicą 5 bramek. ASPR do tej pory wygrało osiem spotkań, raz podzieliło się punktami oraz siedmiokrotnie doznało smaku porażki. Natomiast drużyna Michała Piecha zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, zdobywając dotychczas sześć punktów. Do 12 miejsca barażowego grodkowianie tracą jeszcze 5 punktów.

Początek meczu o godz. 15: 00, w Hali Sportowej LO im. Zdzisława Zielonki przy ulicy Sienkiewicza 29. Bilety w cenie 5-10 zł można nabyć przed meczem.

Check Also

38. Rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce [Zapowiedź]