sobota , 25 Styczeń 2020
Z ostatniej chwili

Dni Grodkowa 2017. Jedyną gwiazdą kabaret OT.TO

Imprezy z okazji święta miasta odbędą się w dniach 2-4 czerwca.

W piątek 2 czerwca nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych w wiosce sportu. Swoich umiejętności muzycznych będzie można spróbować podczas warsztatów bębniarskich. Na scenie pojawią się młodzi artyści z Szkolnego Ośrodka Szkolno-Wychowaczego w Grodkowie oraz podopieczni Grodkowskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół. Następnie zagra grupa „Orkiestra Dni Naszych”, która na koncie posiada ponad 2 tysiące zagranych koncertów oraz 21 wydanych płyt. Po tym koncercie zaplanowano plenerową dyskotekę.

W sobotę 3 czerwca również nie zabraknie muzyki tanecznej. Piosenki Beatlesów wykona zespół „The Shout”, disco polo zaserwuje grupa „Dance Projekt”, a na koniec zabawę rozkręcą „Yesterdaysi”. Wcześniej panie z Gminnej Rady Kobiet będą rywalizować w konkursie bukieciarskim.

W niedzielę 4 czerwca mieszkańcom zaprezentują się studenci Instytutu Jazzu PWSZ w Nysie. Po ich występie na estradę wskoczy uczestniczka studia wokalnego OKiR – Marta Pawlak. Mocną dawkę pop-rocka zaserwuje nam zespół Sen. Na zakończenie Dni Grodkowa publiczność rozbawi kabaret OT.TO.

Szczegółowy program imprez poznamy wkrótce.

Zobacz, kto wystąpi:

Check Also

28. Finał WOŚP od kulis w Warszawie [Zdjęcia]

Styczniowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to miesiące przygotowań i pracy wielu zaangażowanych ludzi. W …