sobota , 20 Lipiec 2019
Z ostatniej chwili

Dołącz do Szlachetnej Paczki w Grodkowie

SzlachetnaPaczka_Grodkow2013

Wolontariusze poszukiwani.

Szlachetna Paczka to akcja polegająca na kompleksowej walce z biedą. W ramach niej już od 15 lat wolontariusze dają potrzebującym impuls do zmiany życia. W gminie Grodków „Szlachetna Paczka” jest organizowana po raz drugi. W ubiegłorocznej akcji drużyna „Super W” kierowana wówczas przez Lucynę Garncarz dzięki darczyńcom mogła pomóc 16 rodzinom. Organizatorzy liczą, że i w tym roku uda się przygotować paczki dla najuboższych, zawierające nie tylko żywność, ale także przedmioty rzeczowe. Rodziny oprócz jedzenia często proszą o meble czy urządzenia elektroniczne. Obecnie trwają poszukiwania wolontariuszy.

Szukamy ludzi z pozytywnym nastawieniem do życia, otwartych i chętnych nieść pomoc innym. Nie wymagamy żadnego doświadczenia ani specjalnych umiejętności – wystarczą jedynie uśmiech i zaangażowanie – informuje Agnieszka Pater.

Chętni wolontariusze mogą się zgłaszać na stronie www.superw.pl Zgłoszenia są także przyjmowane na fanpag’u grodkowskiej szlachetnej paczki – https://www.facebook.com/SzlachetnaPaczkaGrodkow2015

Check Also

15. Zlot Master Truck [Zdjęcia]

800 tuningowanych pojazdów, 150 tysięcy widzów, 100 firm z różnych branży – trwa kolejna edycja …