piątek , 24 Maj 2019
Z ostatniej chwili

Dzisiaj o 19.30 podziękujmy naszym mistrzom za historyczny awans

Już dzisiaj o godz. 19.30 ostatni w tym sezonie mecz Olimpu Grodków przy Sienkiewicza 29. Mistrzowie ogólnopolskich rozgrywek II ligi piłki ręcznej mężczyzn zagrają z Orlikiem Brzeg!

To nie tylko okazja, by wesprzeć Olimp Grodków w ważnym ostatnim meczu ligowym przed zakończeniem sezonu 2017/2018. Już dzisiaj podczas derbowego meczu z „Orlikiem” liczymy na Waszą liczną obecność, by podziękować naszym zawodnikom za wywalczone Mistrzostwo II ligi grupy Dolnośląskiej. Zostańcie z nami po meczu, będziemy nagradzać naszych szczypiornistów, wręczać puchary a także robić pamiątkowe zdjęcia.

Spotkanie wyjątkowo rozpocznie się o godzinie 19: 30, dzięki czemu zdążycie zobaczyć także inne atrakcje w najbliższy weekend.

W pierwszej rundzie Olimp odniósł wysokie zwycięstwo w Brzegu 32-45 (13:23). W tym starciu zagrali wszyscy podopieczni Piotra Mieszkowskiego i Grzegorza Malinowskiego, którzy dołożyli swoją cegiełkę do kolejnej zdobyczy punktowej.

Orlik obecnie zamyka tabelę mając na koncie tylko 9 punktów (2 zwycięstwa oraz 23 porażki). Olimp zgromadził do tej pory 66 punktów i już nie straci pozycji lidera II ligi (22 zwycięstwa i 3 porażki).

Spotkanie sędziować będzie para: Mariusz Kałużny – Luboszyce i Krzysztof Musiał – Antoniów.

Check Also

Zawody rowerkowe w Grodkowie [Zdjęcia]