środa , 17 Lipiec 2019
Z ostatniej chwili

Festynów i zawodów sportowych nie zabraknie

piknik39_TarnowGrodkowski2015

Zobacz, co się będzie działo.

Podczas długiego weekendu grodkowianie nie będą się nudzić. W sobotę 28 maja o godzinie 10:00 w oddziale dla dzieci i młodzieży Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej mieszkańcy poznają tajniki szydełkowania.

Po godzinie 14:00 na Cegielni odbędą się zawody wędkarskie. Dzieci i młodzież będą rywalizować w spławikowych zawodach wędkarskich zorganizowanych z okazji nadchodzącego dnia dziecka. W zawodach może wziąć udział każdy, kto posiada wędkę, siatkę do przetrzymywania żywych ryb, kartę wędkarską oraz będzie pod opieką osoby pełnoletniej.

Na stadionie miejskim przy ulicy Sportowej o godzinie 17:00 LZS Starowice rozgrywać będzie mecz 31 kolejki w ramach Saltex IV ligi opolskiej. Ich rywalem będzie zespół z Krasiejowa.

Przez cały dzień jednocześnie na trzech obiektach sportowych odbywać się będzie VI edycja Handball Festival. Zawody odbywać się będą na boiskach i halach przy ulicy Sienkiewicza, Morcinka i Klubowej w Grodkowie. Wstęp wolny.

Dla spragnionych zabaw i tańców także coś się znajdzie. Sołectwo Tarnów Grodkowski zaprasza na rodzinny festyn, który rozpocznie się o godz.14:00 na boisku tuż za świetlicą wiejską.

Natomiast w niedzielę 29 maja o godz. 17:00 GKS Grodków rozegra mecz 28 kolejki w B klasie. Ich rywalem będzie Stal Osowiec.

Check Also

Grodkowskie Lato Organowe 2019 [Film]

Zobacz skrót koncertu organowego, który miał miejsce w niedzielę 14 lipca w kościele św. Michała …