wtorek , 12 Listopad 2019
Z ostatniej chwili

Gabriel Fleszar, Smolasty i Robert Chojnacki będą gwiazdami Dni Grodkowa 2019

Tegoroczne Dni Grodkowa odbędą się w dniach 1-2 czerwca, a ich gwiazdami będą Gabriel Fleszar, Smolasty oraz Robert Chojnacki. Ponadto wystąpią Kapela N., Balwako oraz Joupiter. Szczegółowy program imprezy poznamy w maju.

Sobota – 01.06.2019 – wystąpi:

Robert Chojnacki – muzyk, kompozytor, instrumentalista, przez wiele lat saksofonista oraz grający na instrumentach klawiszowych zespołu De Mono (1987–2006), artysta solowy. Od 1995 roku występuje jako artysta solowy. W 2000 roku jego kompozycja „Zapomnieć”, zaśpiewana przez Tomasza Zabiegałowskiego, zdobyła nagrodę dziennikarzy na festiwalu w Opolu. Jest też autorem muzyki stworzonej dla Andrzeja Piasecznego. Jego pierwszy album pt. „Sax & Sex”, wydany w 1995 roku pokrył się podwójnie platyną.

Niedziela 02.06.2019 – wystąpią:

Gabriel Fleszar – artysta urodzony w Złotoryi. Członek zespołu Candida. W latach 1999-2003 wydał trzy albumy – „Niespokojny”, „Niespokojny II” oraz „Pełnia”. Zasłynął utworem pt. „Kroplą Deszczu” – ponad 11 mln odsłon na YouTube. Hitami stały się także utwory – „Do nieba” i „Kto panem, kto sługą”. Artysta po kilku latach przerwy powraca z nowym krążkiem, na którym znajdziemy m.in. duet z Mają Konarską, wokalistką zespołu Moonlight. Premiera albumu – marzec 2019.

Smolasty – wokalista tworzy muzykę z pogranicza R&B, popu i rapu. Został nominowany do nagrody muzycznej Fryderyk w kategorii muzyki rozrywkowej za fonograficzny debiut roku 2018. Single zatytułowane „Uzależniony”, „Fake Love” i „Do końca” – to w sumie ponad 69 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Premiera ostatniej płyty artysty odbyła się 7 września 2018 roku, która znalazła się na siódmym miejscu najlepiej się sprzedających krążków w Polsce. W lutym tego roku wokalista odebrał Złotą Płytę za sprzedaż albumu „Fake Love”.

Check Also

Fuszerka na ścieżce rowerowej prowadzącej do Sulisławia i Gałązczyc [Zdjęcia]

Liczy sobie ponad pięć kilometrów długości, ma 3 m szerokości, kosztowała ponad 1,7 mln złotych. …