środa , 21 Sierpień 2019
Z ostatniej chwili

GKS Grodków pokonał lidera okręgówki

Po przerwie zimowo-świątecznej na murawy powrócili piłkarze.

O ligowe punkty w opolskiej klasie okręgowej (grupa I) rywalizowali m.in. piłkarze GKS-u Grodków oraz Unii Kolonowskie. Gospodarze tego spotkania przed własną publicznością podejmowali lidera tych rozgrywek.

Pierwsza połowa układała się na korzyść przyjezdnych, którzy do szatni na przerwę schodzili z jednobramkową zaliczką. Po zmianie stron nastąpił zwrot akcji. Bramki dla GKS-u zdobyli Krzysztof Raś, Michał Bartosiak i Dawid Schie. Ostatecznie GKS wygrał to spotkanie 3: 1 i obecnie zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów. Następny mecz GKS zagra także na własnym terenie, 25 marca gościć będzie drużynę z Siołkowic Starych.