niedziela , 25 Sierpień 2019
Z ostatniej chwili

Grodków: OPS już w nowym budynku

Ośrodek Pomocy Społecznej w Grodkowie przeniósł się do nowego obiektu.

1 lutego był dniem, w którym pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Grodkowie rozpoczęli pracę w nowym budynku administracyjnym przy ulicy Szpitalnej 13. Od teraz tam załatwiane są wszystkie sprawy.

Prace związane z budową Ośrodka Pomocy Społecznej w Grodkowie rozpoczęły się w drugiej połowie 2015 roku. Wykonawcę tych prac wyłoniono dopiero w drugim przetargu, które za kwotę 1 656.398, 69 zł brutto zrealizowała firma TOM-BUD z Lewina Brzeskiego. W budynku powstały osobne pokoje, w których będą udzielane świadczenia oraz porady prawne i psychologiczne. Oprócz tego do dyspozycji pracowników i klientów jest sala konferencyjna, a toalety są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Również obiekt został wyposażony w windę o udźwigu 850 kilogramów. Pod koniec minionego roku przeprowadzono odbiory techniczne, a z końcem stycznia pracownicy przenieśli się do nowych pomieszczeń.

Check Also

Sulisław: w zabytkowej stodole powstała nowoczesna hala sportowa [Zdjęcia]

Hala sportowa powstała na terenie kompleksu hotelowego Pałacu Sulisław. Pełnowymiarowe boisko wielofunkcyjne znajduje się w …