środa , 17 Lipiec 2019
Z ostatniej chwili

Grodków walczy o plac zabaw

SONY DSC

Możemy pomóc i oddać swój głos.

Grodków ma duże szanse na zakwalifikowanie się do finałowej 40 miejscowości, które dostaną od firmy Nivea nowoczesne place zabaw. Obecnie trwa głosowanie na poszczególne miejscowości, które zgłosiły się do udziału w konkursie.

Do 20 maja Grodków zajmował 395. miejsce w rankingu z dorobkiem 364 głosów. Głosowanie trwa do 1 czerwca i odbywa się w dwóch turach. Z początkiem czerwca poznamy 20 najlepszych lokalizacji, do końca tego samego miesiąca o podwórka walczyć będzie kolejnych 20 lokalizacji.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłosiła się grodkowska spółdzielnia mieszkaniowa, która chce, aby nowy plac zabaw powstał przy ulicy Grenadierów w Grodkowie.

– Możemy wspólnie zmienić to otoczenie i stworzyć miejsca rekreacyjne dla dzieci, ale by tak się stało potrzebne jest wsparcie mieszkańców – podkreśla Tomasz Zeman, prezes spółdzielni mieszkaniowej w Grodkowie. – To nic nie kosztuje, wystarczy tylko posiadać dostęp do internetu i poświecić kilka minut na głosowanie.

Zagłosować może każdy, kto posiada konto aktywne na stronie www.nivea.pl/podworko2016 lub w telefonie ma zainstalowaną aplikację. Codziennie można oddać tylko jeden głos. Również można wygenerować specjalne banery graficzne zachęcające do głosowania na konkretną lokalizację.

W sumie Nivea wybuduje w tym roku aż 40 podwórek. Rodzinne miejsca zabaw mają powstać do końca października.

Damian Kapinos

Check Also

Grodkowskie Lato Organowe 2019 [Film]

Zobacz skrót koncertu organowego, który miał miejsce w niedzielę 14 lipca w kościele św. Michała …