czwartek , 22 Sierpień 2019
Z ostatniej chwili

Grodkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa ponownie szuka prezesa

spoldzielnia_mieszkaniowa_Grodkow2015

Rada nadzorcza do 11 września czeka na oferty kandydatów chcących objąć stanowisko prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Grodkowie.

Prezesem spółdzielni może zostać osoba posiadająca wykształcenie wyższe. Preferowane jest techniczne, ekonomiczne lub prawnicze. Kandydat musi udokumentować, co najmniej 5-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym. Musi także korzystać w pełni z praw publicznych, posiadać pełne zdolności do czynności prawnych oraz nie może być karany za przestępstwa umyślne. Nie może się także toczyć przeciwko niemu postępowanie karne. Również osoba kandydująca na to stanowisko nie może być spokrewniona z członkiem rady nadzorczej. Ponadto przyszły pracodawca oczekuje, że kandydat będzie posiadał umiejętność kierowania zespołami pracowników oraz będzie potrafił pozyskiwać fundusze unijne. Po 11 września postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa przeprowadzi rada nadzorcza spółdzielni.

Check Also

Sulisław: w zabytkowej stodole powstała nowoczesna hala sportowa [Zdjęcia]

Hala sportowa powstała na terenie kompleksu hotelowego Pałacu Sulisław. Pełnowymiarowe boisko wielofunkcyjne znajduje się w …