piątek , 24 Maj 2019
Z ostatniej chwili

Ich Troje wystąpi we Wrocławiu! Zgarnij wejściówkę na ich koncert!

disco37

Zespół wyruszył w jubileuszową trasę koncertową po Polsce.

Ich Troje ma na swoim koncie m.in. podwójne platyny i diamenty, pięć Superjedynek zdobytych podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, I miejsce na Festiwalu Piosenki Nadbałtyckiej w Karlsham, III miejsce wywalczone podczas Sopot Hit Festiwal z piosenką We Play In Team” oraz VII miejsce na Eurowizji w Rydze (do dziś najlepsza lokata w tym konkursie po występie Edyty Górniak).

Ich Troje w 2010 roku zostało uznanym zespołem dekady. To właśnie ich albumy sprzedawały się wówczas jak ciepłe bułeczki. Aż 36 razy królował na szczycie listy sprzedaży Związku Producentów Audio Video OLiS. Słyną z takich hitów, jak: „Powiedz”, „Keine Grenzen – Żadnych Granic”, „Babski Świat”, „A wszystko to, bo Ciebie kocham”, „Zawsze z Tobą chciałbym być”, „Prawo”, „Ci wielcy ludzie” i wielu, wielu innych. W grupie niezmiennie występują – Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa, a skład uzupełnia kobiecy wokal Marty Milan.

Zespół Ich Troje świętuje już 20 lat swojego istnienia.

Z tej okazji dla internautów redakcja portalu Teraz Grodków 24 przygotowała konkurs, w którym do wygrania są 4 pojedyncze wejściówki na jubileuszowy koncert Ich Troje w Hali Stulecia we Wrocławiu, który już 1 kwietnia organizuje agencja Royal Concert. Żeby zdobyć jedną z nich należy odpowiedzieć na trzy pytania konkursowe:

  1. Kto napisał biografię zespołu Ich Troje, która ukazała się w postaci książki?

  2. W jakiej komedii kryminalnej zagrał Michał Wiśniewski?

  3. Jak tytuł nosił krążek Ich Troje wydany w 2008 roku?

Odpowiedzi należy przesyłać na adres e-mail: damian@terazgrodkow24.pl do 27 marca 2016r., do godz. 12: 00. W zgłoszeniu należy także podać dane kontaktowe: imię i nazwisko oraz numer telefonu. Wygrywają 4 osoby, które jako pierwsze prześlą prawidłowe odpowiedzi na pytania konkursowe. Z zwycięzcami konkursu redakcja portalu Teraz Grodków 24 skontaktuje się telefonicznie.

Najbliższy koncert grupy Ich Troje odbędzie się 1 kwietnia, o godz. 19: 00, w Hali Stulecia we Wrocławiu przy ulicy Wystawowej 1. Dojechać na niego można m.in. bezpośrednio spod dworca PKP tramwajem numer 2. Bilety w zależności od sektora i miejsca są wciąż dostępne w sklepach sieci EMPIK i MEDIA MARKT. Ceny biletów wynoszą od 20 do 80 zł. Również można je nabyć na portalach internetowych – www.kupbilecik.pl i www.royalconcert.pl

Terminarz jubileuszowej trasy koncertowej grupy Ich Troje:

01-04-2016 Wrocław

01-06 Kielce

03-06 Szczecin

05-06 Sosnowiec

18-06 Góra Kalwaria

24-06 Koncert na żywo w telewizji POLSAT

31-07 Kołobrzeg

13-08 Międzyrzecz

14-08 Klwów

21-08 Pszczyna

09-09 Kraków

Zajawka koncertu we Wrocławiu

Skrót najlepszych hitów:

 

Check Also

Wspieramy strażaków. Przyjdź na piknik

W najbliższą niedzielę 26 maja odbędzie się piknik kulinarny, podczas którego będą zbierane środki na …