sobota , 25 Styczeń 2020
Z ostatniej chwili

Jack Moore wystąpił w Grodkowie [Zdjęcia, film]

Syn słynnego Gary’ego – zmarłego w 2011 roku gitarzysty i wokalisty, autora takich przebojów jak „Need your love so bad”, „Parisienne Walkways”, „Still Got The Blues” czy „Wild frontier”, zagrał w Grodkowie wspólnie z zespołem Gary Moore Tribute Band.

Koncert był poświęcony jednemu z najbardziej cenionych i wszechstronnych gitarzystów wszech czasów – Gary’emu Moorowi, którego przeboje w serwisie YouTube mają ponad 100 mln odsłon.

Jack Moore jest młodym niebywale utalentowanym gitarzystą i kompozytorem. Miłość do tego instrumentu zaszczepił w nim jego ojciec, Garry Moore, z którym przez wiele lat występował podczas gościnnych koncertów i na festiwalach na całym świecie. Na jednym z takich wydarzeń poznał Otisa Taylora, z którym odbył trasę koncertową po Wielkiej Brytanii. Występował też na Sunflower Jam w Royal Albert Hall uświetniając koncert Joe Bonamassy i Deep Purple. Do wspólnych koncertów zaprosił go również zespół Thinn Lizzy (z którym karierę zaczynał jego ojciec). Jack More grywa stale z zespołem Cassie Taylor, realizując równocześnie własne projekty muzyczne.

Oprócz Jacka, na scenie zobaczyliśmy również basistę Łukasza Gorczycę, gitarzystę Bogdana Topolskiego, wokalistę Szymona Pejskiego a na perkusji zagrał Tomasz Dominik.

Koncert z cyklu „Blues Party”, odbył się w sobotę 26 października, o godz. 20:00 w grodkowskim Ośrodku Kultury i Rekreacji.

 

Check Also

Repertuar Kina Klaps na styczeń 2020

Kraina Lodu 2/ Nadzwyczajni/ Niebieskie Chachary/ Śnieżna Paczka/ Wszystko dla mojej Matki/ Jak zostałem gangsterem. …