wtorek , 19 Luty 2019
Z ostatniej chwili

Już niebawem rusza budowa nowego komisariatu policji w Grodkowie

Nowy komisariat kosztować ma ponad 3,6 mln zł. Komenda Wojewódzka Policji w Opolu wybrała wykonawcę tego zadania, który na zrealizowanie budowy nowego obiektu ma czas do 30 października 2019 roku.

Prace polegać będą m.in. na budowie budynku administracyjnego wraz z instalacjami sanitarnymi, budowie aluminiowego masztu antenowego wraz instalacją antenową na dachu, budowie garażu wraz z oświetleniem, wykonanie nowych nawierzchni drogowych z kostki brukowej oraz małej architektury.

Nowy budynek komisariatu policji w Grodkowie powstanie przy ulicy Sportowej, na działkach nr 421/3 i 421/5. Opolska policja wybrała już firmę, która wykona wszystkie prace budowlane. Zamawiający przeznaczył na tą inwestycję 3 715 000,00 zł brutto. W przetargu wystartowało pięć podmiotów. Wybrano najtańszą złożoną ofertę przez firmę „Wolbud” z Paczkowa, która zadeklarowała wykonanie tego zadania za kwotę 3 658 787,26 zł. Wykonawca również zapewnia, że zakończenie prac nastąpi 4 tygodnie przed wymaganym terminem oraz udzieli 5-letniej gwarancji.

Check Also

IV Sesja Rady Miejskiej w Grodkowie

Zobacz program obrad IV Sesji Rady Miejskiej w Grodkowie. Kadencja 2018-2023.