wtorek , 19 Luty 2019
Z ostatniej chwili

Kreator Miejsc Pracy dla PHU AGRO-AS Z.Bednarski & A.Sajdutka

Kreator Miejsc Pracy dla  PHU AGRO-AS Z.Bednarski & A.Sajdutka
Kreator Miejsc Pracy dla PHU AGRO-AS Z.Bednarski & A.Sajdutka

Bardzo miło nam poinformować Państwa, że firma PHU AGRO-AS Z.Bednarski & A.Sajdutka sp.j. została laureatem konkursu Kreator Miejsc Pracy, ogłoszonego przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej.

Do konkursu zgłosiło się ponad 250 firm z całej Polski. Głównymi kryteriami oceny był wzrost zatrudnienia w firmie. Nie był to jednak jedyny czynnik decydujący o zwycięstwie. Znaczenie miało także zatrudnienie osób poniżej 30 roku życia, osób z grupy 50+ czy osób niepełnosprawnych. Pod uwagę brana była także rzetelność  pracodawców – m.in. to czy zatrudniają pracowników na umowach o pracę oraz czy terminowo wypłacają im wynagrodzenia.

Nasza firma zajęła II miejsce w kategorii średnich przedsiębiorstw handlowo-usługowych. Jesteśmy bardzo dumni z tego osiągnięcia, zwłaszcza, że jest to wyróżnienie ogólnopolskie, przyznawane przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Naszym priorytetem jest zadowolenie pracowników z pracy w naszej firmie i dokładamy wszelkich starań, aby mogli się stale rozwijać. Edukacja i rozwój pracowników były również jednym z kryteriów oceny w konkursie. W przyszłej edycji również wystąpimy i mamy nadzieję, że uplasujemy się na równie wysokiej pozycji – mówi Barbara Krząstek – dyrektor personalny, która zgłosiła firmę do konkursu.

Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej gali 1 lipca w Warszawie. Wszystkim 19-stu nagrodzonym firmom, gratulacje składał minister pracy i polityki społecznej, Władysław Kusiniak – Kamysz – Jestem bardzo zadowolony, że II edycja konkursu cieszyła się tak dużym zainteresowaniem. Prawie 250 firm zgłoszonych do konkursu to najlepszy dowód na to, że wielu przedsiębiorcom bliska jest idea konkursu. Zdobywca tytułu „Kreatora miejsc pracy“, to firma dbająca o pracowników i ich rozwój, ale także o najlepsze warunki pracy – powiedział podczas gali.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy firmie Agro-As i życzymy kolejnych sukcesów.

Check Also

Jelczańska Toyota rośnie – zatrudniono już 250 osób, a w tym roku rusza produkcja hybryd

Jelczańska Toyota rośnie – zatrudniono już 250 osób, a w tym roku rusza produkcja hybryd

Przygotowania do masowej produkcji silników hybrydowych w Toyocie w Jelczu-Laskowicach idą pełną parą. Przeprowadzono pierwsze …