sobota , 25 Styczeń 2020
Z ostatniej chwili

Mieszkańcy piszą do Lidla: Otwórzcie sklep w Grodkowie

Jeden z użytkowników portalu Facebook napisał już nawet w tej sprawie pismo do właściciela sieci.

Tłumaczy, że miasto spełnia kryteria ludnościowe, które odwiedzane jest przez mieszkańców ościennych gmin, więc zasługuje na sklep tej marki.

Na Facebooku anonimowa osoba założyła profil o nazwie „Lidl dla Grodkowa”, który liczy już 1 111 znajomych. Zdaniem pomysłodawcy tej akcji, liczba osób, które zaakceptowały zaproszenie pokazuje, że oczekiwanie społeczne na powstanie nowego sklepu jest bardzo duże.

– Grodków zamieszkuje ponad 8 tysięcy osób, a więc spełniamy jeden z podstawowych wymogów formalnych, konieczny do realizacji tej inwestycji. Ponadto na zakupy do naszego miasta przyjeżdżają mieszkańcy Skoroszyc, Niemodlina, Przeworna, Wiązowa, Ziębic, Kamiennika i Strzelina – tłumaczy założyciel tego konta społecznościowego. – Informacja o naszej stronie i akcji została już wysłana do centrali Lidla.

Przedstawiciel biura prasowego sklepu zapewnia, że spółka stawia na dalszy rozwój na terenie województwa Opolskiego, aczkolwiek na razie nie zamierza inwestować w naszej miejscowości.

– Naszą strategią jest umożliwienie dostępu do naszej oferty wszystkim zainteresowanym klientom. Rozwijamy się organicznie i budujemy nowe sklepy na terenie całej Polski – informuje Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager Lidl Polska. – Jednak na tym etapie nie planujemy budowy sklepu Lidl w Grodkowie. Opinie i sugestie klientów są dla nas bardzo ważne, dlatego bardzo dziękujemy za sygnał oraz przekazane informacje.

Najbliższe placówki Lidla znajdują się w Brzegu, Oławie i Nysie. Obecnie Lidl w Polsce posiada ponad 550 sklepów.

Check Also

28. Finał WOŚP od kulis w Warszawie [Zdjęcia]

Styczniowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to miesiące przygotowań i pracy wielu zaangażowanych ludzi. W …