poniedziałek , 21 Październik 2019
Z ostatniej chwili

Motocross zawita w Grodkowie

W Grodkowie w niedzielę 12 sierpnia odbędzie się kolejna runda Mistrzostw Strefy Polski Południowej w Motocrossie. Ogólnopolskie zawody powracają na tor przy ul. Traugutta po 17. latach przerwy.

Społecznicy i członkowie AMK od kilku lipcowych tygodni pracują na torze, dbając o najdrobniejsze detale, tak, aby zawody odbyły się na wysokim poziomie. Najlepsi riderzy pojadą w klasach – MX 65, MX 85, MX Junior, MX Kobiet, MX Open, MX 1C, MX 2C i MX Masters.

– Dzisiaj takie zawody są bardziej widowiskowe i profesjonalne, więc zrobimy wszystko, żeby taki poziom zaprezentować również w Grodkowie. Spodziewamy się ponad stu zawodników i zawodniczek z całej Polski. Nasz klub będzie reprezentować około 15 osób – mówi Andrzej Seremet, prezes grodkowskiego Auto-Moto Klubu.

Tor przy ulicy Traugutta ma długość 1640m, który posiada liczne odcinki piaszczyste z dużą ilością usypanych skoków. Zbliżające się zawody z pewnością ściągną setki kibiców, którzy będą mogli podziwiać w akcji najlepszych sportowców. Początek zawodów w Grodkowie zaplanowano na godz. 12.00. Wstęp wolny. Po tej rundzie motocrossowcy przeniosą się do Osielca i Dębskiej Woli.

Check Also

Piłkarskie wyniki – 19/20.10.2019 (Zdjęcia)

Zobacz, jak grały grodkowskie drużyny w dniach 19-20 października 2019.