wtorek , 16 Lipiec 2019
Z ostatniej chwili

Nabór do Straży Miejskiej

Burmistrz Grodkowa ogłosił nabór na 2 wolne stanowiska urzędnicze – aplikanta w Straży Miejskiej. Magistrat proponuje kwotę wynagrodzenia zasadniczego w wysokości około 2 900,00 zł brutto, po uzyskaniu wyniku pozytywnego z egzaminu państwowego oraz dodatki za wieloletnią pracę i pranie odzieży służbowej.

Kandydat na to stanowisko musi mieć ukończone, co najmniej 21 lat oraz posiadać obywatelstwo polskie i pełne prawa publiczne. Pod uwagę będą brani kandydaci z minimum średnim wykształceniem o nienagannej opinii i dobrej sprawności fizycznej oraz psychicznej. Kandydat musi być niekarany sądowo.

Preferowane będą osoby, które wcześniej pracowały w Straży Miejskiej (gminnej) oraz posiadające dodatkowe uprawnienia np. z zakresu ratownictwa medycznego. Dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi komputera, języków obcych, prawo jazdy kat. B. Również wymagana jest znajomość kodeksu wykroczeń oraz ustaw o strażach gminnych i samorządzie gminnym.

Praca w Straży Miejskiej w Grodkowie daje możliwość rozwoju poprzez szereg szkoleń, awansów oraz zdobytych doświadczeń. Jest pracą dla osób, które chcą zapewnić ochronę porządku publicznego i bezpieczeństwo społeczności lokalnej. Daje dużo satysfakcji, a każdy dzień różni się od siebie ze względu na różnorodność i zakres działań podejmowanych przez strażników.

Nabór trwa do 28 stycznia, do godz. 14.00. Szczegóły naboru znajdziecie tutaj

Dodatkowe informacje o naborze można uzyskać pod numerem telefonu – 77 40 40 335.

Check Also

Grodkowskie Lato Organowe 2019 [Film]

Zobacz skrót koncertu organowego, który miał miejsce w niedzielę 14 lipca w kościele św. Michała …