poniedziałek , 9 Grudzień 2019
Z ostatniej chwili

Nowe kierunki w grodkowskim LO. Trwa rekrutacja

Od ponad 70 lat grodkowski ogólniak kształci młodzież z Grodkowa i okolic, robiąc to jak najbardziej profesjonalnie. Świadczą o tym przede wszystkim losy naszych absolwentów, którzy kończą uczelnie wyższe i robią kariery w różnych branżach. Wielu z nich znamy z naszego otoczenia. Są to grodkowianie, którzy zostali w naszym mieście i tutaj pracują.  Nasza młodzież uczy się nie tylko w szkole, gdyż raz na jakiś czas ma możliwość wzięcia udziału w zajęciach prowadzonych na kilku uczelniach wyższych, z którymi współpracujemy. Wyniki matury są porównywalne z powiatowymi i wojewódzkimi. W minionym roku został przeprowadzony remont elewacji – zabytkowy budynek zyskał nowy wygląd.

Zbliżający się termin egzaminu gimnazjalnego, jak co roku, oznacza rozpoczęcie działań rekrutacyjnych w szkołach średnich. W związku z tym Liceum Ogólnokształcące w Grodkowie pragnie przedstawić wszystkim zainteresowanym nową ofertę edukacyjną na rok szkolny 2018/2019. Uczniowie będą mogli wybrać naukę na profilach tradycyjnych: medycznym, politechnicznym czy językowo-prawnym. Nowością są dwa profile, na które serdecznie zapraszamy: E-SPORTOWY oraz POLICYJNY.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdują się wszelkie informacje odnośnie rekrutacji, a potem oczywiście do wybrania naszego liceum.

                                                                                    Elżbieta Czabaj

Check Also

Pałac Sulisław. Hala sportowa już oficjalnie otwarta

Nowoczesna, przestronna hala sportowa będzie służyć m.in. siatkarzom. Obiekt oficjalnie nosi nazwę „QAZAQ”.