sobota , 25 Styczeń 2020
Z ostatniej chwili

Nowe pocztówki Grodkowa

Taki Grodków jeszcze w tym roku będzie można podziwiać na nowych pocztówkach i w specjalnych folderach, które będą rozdawane w Dziale Edukacji Regionalnej w Ratuszu.

Magistrat informuje, że jest obecnie w trakcie realizacji wydania nowych materiałów promocyjnych. Publikacja i widokówki współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, zadania realizowanego przez Gminę Grodków pn. „Wydanie folderów i widokówek przybliżających mieszkańcom gminy Grodków dziedzictwo kulturowe i przyrodnicze oraz ich promocję”, mającego na celu promowanie i zachowanie lokalnego dziedzictwa kulturowego, przyrodniczego i historycznego gminy Grodków na przykładzie wybranych miejscowości poprzez wydanie folderu i dziesięciu rodzaju widokówek prezentujących kilkanaście miejscowości z Gminy.

Zadanie realizowane w ramach Projektu Grantowego pn. „Działania promocyjne w zakresie zasobów przyrodniczych i kulturowych oraz oferty turystycznej” realizowanego przez Stowarzyszenie „Brzesko-Oławska Wieś Historyczna”.

Wszystkie materiały będą gotowe w grudniu i będą dostępnie nieodpłatnie.

Promocja w/w materiałów odbędzie się w grudniu w Dziale Edukacji Regionalnej w ratuszu. O dokładnym terminie poinformujemy na facebooku.

Check Also

Niezwykłe iluminacje domów w Bogdanowie i Lipowej [Zdjęcia, film]

Setki metrów kabli, tysiące lampek i świątecznych zabawek. Zobacz niezwykłe iluminacje domów w Bogdanowie i …