wtorek , 16 Październik 2018
Z ostatniej chwili

Nysa zaprasza na wybuchowe pokazy dwóch żywiołów

o9

Wystrzałowa impreza przyciągnie nad jezioro nyskie nawet 50 tysięcy turystów.

W sobotę 13-go sierpnia nad Jeziorem Nyskim odbędzie się już VII Festiwal Ognia i Wody.

Impreza po raz kolejny przyciągnie kilkadziesiąt tysięcy widzów. Rozpocznie się już o godz. 16: 45. Na scenie wystąpią Ravel, K2/Buka, Ann.Pham oraz Bassalog. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Piersi. Wydarzenie potrwa do późnych godzinnych nocnych, a zakończy je występ dj’ów połączony z pokazem laserowym.

Natomiast pierwszy pokaz pirotechniczny będzie można zobaczyć o godz. 21: 45. Przed publicznością zaprezentują się specjaliści od kolorowych wybuchów z Pęcic, Krakowa i Poznania. Każdy z ich pokazów będzie trwał kilkanaście minut. Efekty świetlne z ładunków wystrzeliwanych z barek, które wypłynęły na wodę, wzbudzą zachwyt niejednego turysty. Wyniki konkursu poznamy o godz. 23.00.

W pobliżu imprezy ruchem zarówno na drodze, jak i na parkingu będą kierować wyznaczone osoby. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość i zapoznać się z nową organizacją ruchu na drodze powiatowej nr 1631 Skorochów- Nysa oraz na drodze krajowej nr 46 Otmuchów-Nysa. Organizatorzy imprezy obok Nyskiego Ośrodka Rekreacji przygotowali dla gości, co najmniej 1 500 miejsc parkingowych. Turyści mogą na imprezę dojechać także autobusami MZK, tam też odbywać się będzie sprzedaż biletów.

Check Also

Otwarto nowoczesny ogród bioróżnorodności [Zdjęcia, film]

W Lipowej powstał nowoczesny sad, w którym znajdziemy jabłonie, grusze, czereśnie, wiśnie czy śliwy. Owoce …