niedziela , 22 Lipiec 2018
Z ostatniej chwili

Nysa zaprasza na wybuchowe pokazy dwóch żywiołów

o9

Wystrzałowa impreza przyciągnie nad jezioro nyskie nawet 50 tysięcy turystów.

W sobotę 13-go sierpnia nad Jeziorem Nyskim odbędzie się już VII Festiwal Ognia i Wody.

Impreza po raz kolejny przyciągnie kilkadziesiąt tysięcy widzów. Rozpocznie się już o godz. 16: 45. Na scenie wystąpią Ravel, K2/Buka, Ann.Pham oraz Bassalog. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Piersi. Wydarzenie potrwa do późnych godzinnych nocnych, a zakończy je występ dj’ów połączony z pokazem laserowym.

Natomiast pierwszy pokaz pirotechniczny będzie można zobaczyć o godz. 21: 45. Przed publicznością zaprezentują się specjaliści od kolorowych wybuchów z Pęcic, Krakowa i Poznania. Każdy z ich pokazów będzie trwał kilkanaście minut. Efekty świetlne z ładunków wystrzeliwanych z barek, które wypłynęły na wodę, wzbudzą zachwyt niejednego turysty. Wyniki konkursu poznamy o godz. 23.00.

W pobliżu imprezy ruchem zarówno na drodze, jak i na parkingu będą kierować wyznaczone osoby. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość i zapoznać się z nową organizacją ruchu na drodze powiatowej nr 1631 Skorochów- Nysa oraz na drodze krajowej nr 46 Otmuchów-Nysa. Organizatorzy imprezy obok Nyskiego Ośrodka Rekreacji przygotowali dla gości, co najmniej 1 500 miejsc parkingowych. Turyści mogą na imprezę dojechać także autobusami MZK, tam też odbywać się będzie sprzedaż biletów.

Check Also

Otwórz głowę, młody obywatelu! Podsumowanie projektu

Obecnie narzeka się często na młodzież. Że jest zła, zapatrzona w siebie i wirtualny świat …