piątek , 14 Grudzień 2018
Z ostatniej chwili

O rękodziele dla dorosłych

Zapraszamy na zajęcia z rękodzieła dla dorosłych organizowanych przez OKiR. Spotykamy się raz w miesiącu dzieląc się doświadczeniami z różnych dziedzin plastycznych. Można pochwalić się, co się tworzy w domowym zaciszu, skonsultować, podpatrzyć nowe rozwiązania.

Jeśli ktoś lubi zgłębiać wiedzę dotyczącą robótek lub się nią dzielić, to zapraszamy do zapisania się do grupy. Prowadząca: instruktor OKiR Ewa Kałuzińska. Każda dziedzina kreatywnego rękodzieła może być sposobem na pełne satysfakcji i radości spędzanie wolnego czasu. Celem zajęć jest rozwój zdolności manualnych, pobudzanie wyobraźni oraz kreatywności poprzez naukę rożnych technik rękodzielniczych i plastyczno-technicznych.

Do tej pory na zajęciach tworzyliśmy papierowe elementy scrapbookingowe, kwiaty z foamiranu, pudełko zdobione metodą decoupage itp. Na raz następny planowane jest stworzenie albumu w podstawowej wersji. Chętni mogą zapisywać się u prowadzącej. Liczba miejsc ograniczona. Organizator zapewnia podstawowe materiały.

OKiR Grodków

Check Also

Kino Klaps poleca: Miśków 2-óch w Nowym Jorku, Robin Hood Początek oraz Miłość Jest Wszystkim

Zobacz weekendowy repertuar Kina Klaps. Seanse będą wyświetlane w dniach 14-16 grudnia. Bilety kupisz online …