poniedziałek , 16 Wrzesień 2019
Z ostatniej chwili

OKiR Grodków zaprasza na koncert noworoczny

Wystąpi trzebnicki zespół „Im Fanki Tim”, który zaprezentuje nam jazzowe kawałki.

Z twórczością tej kapeli grodkowianie mogli się już zapoznać podczas festiwalu Muzyczna Jesień. Wówczas grupa wystąpiła dwukrotnie.

IM FANKI TIM – zespół tworzą: Izabela Możdżeń – wokalistka, Przemek Orłowski – perkusista, Krzysiek Nartowski – basista, Jarek Majewski – gitarzysta, Bartek Ziętara – klawiszowiec. Powstał w 2013 roku, w Trzebnicy. Muzycy opierają swoją twórczość na energii funky. Od pierwszych prób zespołu główne jego nastawienie to praca nad własnym repertuarem. Owocem wspólnych muzycznych zmagań na próbach jest powstanie siedmiu autorskich utworów, do których tekst napisał znany bluesman Tadeusz Bogucki. W utworach granych przez zespół można znaleźć elementy jazzu, soulu, R&B, bluesa a nawet muzyki klubowej. Na koncertach grupy Im Fanki Tim możemy usłyszeć zarówno autorskie kompozycje, jak i również znane standardy jazzowe, funkowe i bluesowe. W 2014 roku zespół wydał swój pierwszy album zatytułowany „Krótki Film”.

Koncert noworoczny odbędzie się w sali widowiskowej Ośrodka Kultury i Rekreacji w Grodkowie, w niedzielę 7 stycznia, o godz. 16.00. Bezpłatne zaproszenia można już odbierać w sekretariacie OKiR.

Check Also

Kino Klaps poleca: Playmobil, Maiden oraz Pozwól mi upaść

Zobacz weekendowy repertuar Kina Klaps. Seanse będą wyświetlane w dniach 13-15 września 2019r. Bilety kupisz …