sobota , 22 Wrzesień 2018
Z ostatniej chwili

Olimp pozostawił serce na parkiecie. Wyniki i głos trenerów

Grodkowianie grali jak z nut i sensacyjnie odprawili z kwitkiem lidera dolnośląskiej grupy II ligi.

Przez pierwszą część spotkania kibice w Grodkowie oglądali zacięty i wyrównany pojedynek. Po przerwie gospodarze przyspieszyli, wyprowadzali kontry i budowali bezpieczną przewagę. Ostatecznie wygrali z Forzą Wrocław 29-19 (10:10). Nasi szczypiorniści zrealizowali, zatem podwójne zadanie. Bowiem oprócz zwycięstwa, także odrobili sześciobramkową stratę z pierwszej rundy.

Głos trenerów:

• Piotr Mieszkowski, UKS Olimp Grodków – My swój zespół znamy i wiemy, że posiada duży potencjał i to w tym meczu pokazaliśmy. Teraz będziemy o tym rozmawiać w szatni, że musimy grać tak, na co dzień i nie możemy naszym kibicom robić takich niespodzianek, jak w Świebodzinie. Mecz był wyrównany, ale w końcu ktoś musiał się przełamać. Na szczęście zagraliśmy dobrze w obronie, a przeciwnik popełniał błędy, co rzutowało na ostateczny wynik.
  • Marcin Palica, KS Forza Wrocław – Stała się katastrofa, z której pewnie wyciągniemy jak najszybciej wnioski. Na pewno cała nasza drużyna się nie spisała. Zabrakło akcji zespołowych, nasi zawodnicy podpalali się na akcjach indywidualnych, które kończyły się niczym. Natomiast oprócz tego nie spisaliśmy się w obronie, stąd posypał się grad bramek w drugiej połowie.

Pozostałe wyniki 19. kolejki II ligi piłki ręcznej mężczyzn:

EUCO-UKS DZIEWIĄTKA LEGNICA – MKS ŻAGIEW DZIERŻONIÓW – grają 21 marca 2018

SKS ORLIK BRZEG – OSiR KOMPRACHCICE 34:37 (12:18)

MKS TĘCZA KOŚCIAN – SSRiR START KONIN 30:20 (15:11)

SKF KPR OBORNIKI WIELKOPOLSKIE – SPR BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE 35:29 (20:14)

WKS ŚLĄSK WROCŁAW HANDBALL TEAM – TS ZEW ŚWIEBODZIN 30:21 (14:13)

MKST ASTRA NOWA SÓL – UKS GOKiS KĄTY WROCŁAWSKIE 21:28 (12:16)

Check Also

Kolejny, już 36. PKO Wrocław Maraton za nami

We Wrocławiu odbyła się 36. edycja biegu o dystansie 42,195 kilometrów. Na mecie zawodów pojawiło …