wtorek , 19 Luty 2019
Z ostatniej chwili

Pałac Sulisław przyciągnął miłośników jogi [Zdjęcia]

Ruszył Family Yoga Festiwal w Sulisławiu koło Grodkowa. W programie trzydniowej imprezy zaplanowano warsztaty, wykłady, ćwiczenia i koncerty.

Na terenie kompleksu hotelowego Pałacu Sulisław goście festiwalu uczestniczyli m.in. w zajęciach yogattractive.

– Pokazywałam metodę automasażu, który czyni cuda dla skóry. Również ćwiczyliśmy mięśnie skóry i szyi, które pomagają nam zachować jędrną twarz bez opadania i zdrowie tej twarzy – tłumaczy instruktor Olga Szemley. – Najważniejsza jest regularność i wystarczy nam 7-10 minut z automasażem, żeby już widzieć wyraźną różnicę. Najczęściej panie proszą o ćwiczenia na owal twarzy i dzisiaj wykonywaliśmy ćwiczenie z brodą wysoko uniesioną i takimi pocałunkami z dziubkiem w kierunku sufitu i to bardzo ładnie ujędrnia szyje i podnosi podbródek.

Podczas festiwalu, który rozpoczął się dzisiaj (29.06), każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotowano 30 różnorodnych wykładów i warsztatów, 60 godzin wiedzy i praktyki oraz 16 godzin muzyki i zabawy.

Wszyscy mają możliwość zapoznania się z różnymi stylami jogi, medytacji, spotkania z autorami książek i ekspertami zajmującymi się naturalną pielęgnacją urody i rozwojem osobistym. To także okazja do rozpoczęcia sezonu letniego na łonie natury wśród niezwykle inspirujących osobowości.

Wśród gości festiwalu zobaczymy m.in. aktorkę teatralną i filmową Małgorzatę Pieczyńską oraz dziennikarkę telewizyjną stacji TVN24 Agnieszkę Cegielską. Sobotnią gwiazdą festiwalu będzie Reni Jusis.

Check Also

Kino Klaps poleca: Chłopiec z burzy, Mój piękny syn oraz Diablo – wyścig o wszystko

Zobacz weekendowy repertuar Kina Klaps. Seanse będą wyświetlane w dniach 15-17 lutego 2019r. Bilety kupisz …