wtorek , 19 Luty 2019
Z ostatniej chwili

Pałac Sulisław zaprasza na Family Yoga Festival

W tym roku przygotowano 30 różnorodnych wykładów i warsztatów, 60 godzin wiedzy i praktyki oraz 16 godzin muzyki i zabawy. Festiwal zaplanowano na 29-30 czerwca/1 lipca 2018r. 

Podczas trzydniowej imprezy nie zabraknie warsztatów, muzyki, inspirujących spotkań i dyskusji. To również możliwość zapoznania się z różnymi stylami jogi, medytacji, spotkania z autorami książek i ekspertami zajmującymi się naturalną pielęgnacją urody i rozwojem osobistym. To także okazja do rozpoczęcia sezonu letniego na łonie natury wśród niezwykle inspirujących osobowości.

Wśród gości festiwalu zobaczymy m.in. aktorkę teatralną i filmową Małgorzatę Pieczyńską oraz dziennikarkę telewizyjną stacji TVN24 Agnieszkę Cegielską. Sobotnią gwiazdą festiwalu będzie Reni Jusis. W bogatym programie tego wydarzenia każdy znajdzie coś dla siebie. Również pomyślano o strefie dla najmłodszych pociech oraz zaplanowano jarmark ekologiczny.

Wszystkie informacje o atrakcjach, programie imprezy i biletach można znaleźć na stronie internetowej – www.festiwaljogi.pl

 

Check Also

Blues Party. Jose Luis Pardo wystąpi w Grodkowie

Do Grodkowa przyjedzie gitarzysta, wokalista i kompozytor pochodzący z Buenos Aires. Koncert zaplanowano na sobotę …