czwartek , 5 Grudzień 2019
Z ostatniej chwili

Pepco, Media Expert i Dino – powstają nowe sklepy w Grodkowie

SONY DSC

Będzie praca dla 25 osób.

W nowym pawilonie handlowym przy ulicy Sienkiewicza w Grodkowie powstał sklep znanej sieci Pepco, która swoim klientom oferuje artykuły codziennego użytku, w tym odzież, bieliznę a także dodatki i akcesoria, artykuły papiernicze, gry oraz zabawki. W grodkowskim sklepie pracować będzie łącznie siedem osób. Jego otwarcie zaplanowano na czwartek 10 listopada.

Dwa sklepy znanych marek powstaną w przebudowywanym obecnie budynku przy ulicy Warszawskiej. W tym obiekcie obok banku PKO BP i części mieszkalnej wkrótce do wyremontowanych pomieszczeń wejdzie Dino oraz Media Expert.

W pierwszym z nich klienci znajdą ponad 4 tysiące produktów, w tym spożywczych, chemicznych i kosmetycznych.

– Wstępnie zakładamy, że w naszej nowej placówce będzie pracować maksymalnie 15 osób. Wkrótce ruszymy z rekrutacją pracowników, którzy mogą aplikować poprzez naszą stronę internetową www.marketdino.pl, w zakładce Kariera – informuje Maciej Galicki, rzecznik prasowy Dino Polska S.A.

W Grodkowie także pojawi się mocny gracz, który słynie ze sprzedaży sprzętów elektronicznych, RTV i AGD. Media Expert zapowiada liczne promocje i niskie ceny, z których będzie można skorzystać w grodkowskim sklepie.

– W naszym elektromarkecie pracę znajdzie około 10 osób. Zakładamy, że nasza inwestycja zostanie zrealizowana do końca pierwszego kwartału 2017 roku – przyznaje Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Dokładny termin otwarcia Dino i Media Expert nie jest jeszcze znany. Prace budowlane w tej lokalizacji mają się zakończyć na przełomie 2016/17 roku.

 

Check Also

38. Rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce [Zapowiedź]