poniedziałek , 18 Listopad 2019
Z ostatniej chwili

Pierwszy miesiąc wakacji za nami

Pierwszy miesiąc wakacji dobiegł już końca, a atrakcji wakacyjnych w Ośrodku Kultury i Rekreacji w Grodkowie wciąż przybywa.

Lipiec obfitował w wielorakie zajęcia zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Instruktorzy mieli pełne ręce roboty, bo uczestników nie brakowało, zwłaszcza na zajęciach plastycznych, które przeżywały prawdziwe oblężenie. Także było i będzie u nas bardzo aktywnie i artystycznie.

Wśród zajęć nie zabrakło również oferty dla dorosłych, którzy mogli sprawdzić swoje zdolności artystyczne między innymi podczas zajęć: „Las w słoiku”, czy też „Kwiaty z foamiranu”. Niemałym zainteresowaniem cieszyła się również piesza wycieczka po Grodkowie (zorganizowana wspólnie z Miejską i Gminną Biblioteką Publiczną w Grodkowie), czy też ognisko, które pomimo niepewnej pogody przyciągnęło smakoszów pieczonej kiełbaski. Nie zabrakło również fanów wyścigów rowerowych, którzy w pocie czoła dzielnie walczyli o słodkie nagrody. Jak widać atrakcji mamy dla Was całą moc, a  kolejne spotkania wakacyjne jeszcze przed nami, zatem zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do wspólnej zabawy.

 

Aleksandra Jackiewicz

Check Also

Za nami spektakl „Kobieta Idealna” w Grodkowie [Zdjęcia]

Na deskach grodkowskiego Domu Kultury w spektaklu “Kobieta idealna”, wystąpili: Magdalena Wójcik, Mikołaj Krawczyk, Michał …