sobota , 7 Grudzień 2019
Z ostatniej chwili

Piłkarskie wyniki – 09/10.11.2019

Podopieczni Jakuba Reila doznali jedenastej porażki w tym sezonie, ulegając na własnym terenie gościom z Zielonej Góry 1-6. Skuteczniejsi w tym starciu byli przyjezdni, którzy wywalczyli komplet punktów. Obecnie po 15 meczach Starowice Dolne zajmują ostatnie miejsce w klasyfikacji mając do tej pory tylko 4 punkty na koncie – 11 porażek, 4 remisy, 0 zwycięstw.

Z kolei zawodnicy GKS-u Grodków przegrali na wyjeździe w Bierdzanach 3-2. Podopieczni Marcina Włodarczyka po 13 meczach zajmują 12 miejsce w tabeli z dorobkiem 12 punktów – 4 zwycięstwa, 0 remisów, 9 porażek.

Pozostałe wyniki 15. kolejki III ligi, grupa III:

Ruch Chorzów – Śląsk II Wrocław 1-1

Pniówek Pawłowice Śląskie – Polonia Bytom 1-3

Zagłębie II Lubin – ROW 1964 Rybnik 0-2

Rekord Bielsko-Biała – Ruch Zdzieszowice 2-0

Foto-Higiena Gać – Stal Brzeg 1-1

Ślęza Wrocław – Miedź II Legnica 2-2

MKS Kluczbork – Gwarek Tarnowskie Góry 3-2

Górnik II Zabrze – Piast Żmigród 3-1

  1. kolejka – klasa A, grupa II

TOR II Dobrzeń Wielki – Victoria II Chróścice 0-0

Rudatom Kępa – Burza Lipki 3-1

Silesius Kotórz Mały – LZS Skarbimierz 4-1

LZS Wrzoski – SSKF KS Dąbrowa 3-4

Polonia Karłowice – Śląsk II Łubniany-Luboszyce 4-0 – przerwany w 11. minucie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości, uznano wynik z boiska.

LZS Kościerzyce – Victoria Dobrzyń 3-2

  1. kolejka – klasa A, grupa III

LZS Morów-Koperniki – LZS Czarnolas 1-1

UKS Karnków – LZS Dziewiętlice 4-1

LZS Kałków – LZS Jasienica Górna 3-2

Podzamcze Nysa – Atom Grądy-Goświnowice 1-5

LZS Bodzanów – LZS Biała Nyska 3-0 (wo)

Sudety Burgrabice – Orzeł Reńska Wieś 0-1

LZS II Starowice Dolne – LZS Trzeboszowice 10-1

  1. kolejka – klasa B, grupa IV

Pauza – Polonia Przylesie

Zryw Szydłowice – LZS Łukowice Brzeskie 3-1

LZS Kruszyna/ Prędocin – LZS Jankowice Wielkie 12-1

Pogoń Łosiów – LZS Krasna Góra 3-1

Orzeł Olszanka – Olimpia II Lewin Brzeski 1-1

LZS Przylesie Dolne – LZS Wójtowice 2-1

LZS Wierzbnik – Ogrodnik Chróścina Nyska 0-12

 

Check Also

Royal Sulisław zwycięzcą siatkarskich zmagań [Zdjęcia]

17 listopada na hali sportowej przy ul. Sienkiewicza w Grodkowie odbył się I Turniej Piłki …