niedziela , 15 Grudzień 2019
Z ostatniej chwili

Pokój Numer 3 wystąpi na Blues Party w Grodkowie

Ośrodek Kultury i Rekreacji w Grodkowie zaprasza na kolejny koncert z cyklu „Blues Party”, który odbędzie się w sobotę 28 września 2019, o godz. 20.00. Bilety do nabycia w cenie: 30 zł – przedsprzedaż, 35 zł – w dniu koncertu.  

Pokój Numer 3 to młoda, dynamiczna formacja, swobodnie obracająca się w kręgach rock’n’rolla. Zespół powstał w Bydgoszczy w 2015 roku i to właśnie w tym mieście rozpoczęła się jego błyskotliwa kariera. Do roku 2017 muzycy zdążyli bowiem wydać dwa single oraz płytę zatytułowaną „Pusty zamek” (wytwórnia Metal Mind Productions 2016). W lutym 2019 roku grupa Pokój Numer 3 zaprezentowała swój drugi album pt. „Nie Płynie Czas” (wytwórnia Flower Records). Jego koncertowa premiera odbyła się 9 lutego w Klubie El Jazz w Bydgoszczy. Wydawnictwo zawiera 10 kompozycji, w których można doszukać się wpływów klasyki rock’n’rolla oraz ukształtowanego już stylu i brzmienia tej formacji.

Każdy z utworów na płycie to inna historia, która w całości tworzy dynamiczną opowieść, osadzoną w melancholijnym nastroju. Płyta nagrana została z gościnnym udziałem Jerzego Styczyńskiego, gitarzysty grupy Dżem.

Muzycy mają już na koncie wiele udanych koncertów w Polsce i za granicą. Współpracowali z muzykami takimi jak Sebastian Riedel, Jerzy Styczyński, Leszek Winder czy John Clifton.

Grupa PN3 wystąpi w składzie: Jakub Andrzejewski – śpiew/gitary, Michał Kielak – harmonijka ustna, Łukasz Jakubowicz – instrumenty klawiszowe, Krzysztof Ratke – gitara basowa, Bartek Andrzejewski – perkusja/śpiew.

Check Also

Przedświąteczne pierniczkobranie [Zaproszenie]

Ośrodek Kultury i Rekreacji w Grodkowie zaprasza na warsztaty zdobienia pierniczków. Można ze sobą zabrać …