piątek , 20 Kwiecień 2018
Breaking News

Policja zaprasza na debatę społeczną w Grodkowie

Funkcjonariusze będą mówić o przestępczości narkotykowej wśród młodzieży. Powiedzą również jak korzystać z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i gdzie szukać kontaktu ze swoim dzielnicowym.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 5 kwietnia o godz. 10: 00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego przy ul. Warszawskiej 29 w Grodkowie.

– Podczas debaty przede wszystkim skupimy się na przestępczości narkotykowej wśród młodzieży. Posiłkując się „walizką narkotykową” podpowiemy, na co należy zwrócić uwagę oraz jakie przedmioty, urządzenia i substancję znalezione u nastolatków powinny zaniepokoić rodziców i pedagogów – informuje sierż. szt. Patrycja Kaszuba, oficer prasowy brzeskiej policji. – Powiemy również, jakie zachowania naszych podopiecznych mogą być skutkiem zażywania substancji odurzających.

Podczas tego spotkania policjanci podpowiedzą, jak należy korzystać z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Mieszkańcy dowiedzą się, jakie zagrożenia można zgłaszać. Również zostanie omówiona praca dzielnicowego w lokalnym społeczeństwie.

Check Also

Nowy radiowóz do remontu. Uderzył w niego pijany kierowca audi

Hyundai i20, którego otrzymali grodkowscy policjanci pod koniec grudnia ubiegłego roku już oczekuje na naprawę.