niedziela , 19 Styczeń 2020
Z ostatniej chwili

Powiat doceni sportowców. Nowe zasady przyznawania stypendiów i okolicznościowych nagród

Jesteś mistrzem kraju, Europy, czy świata w danej dyscyplinie? Brałeś udział w paraolimpiadzie? Możesz starać się o finansowe wsparcie. Władze Powiatu Brzeskiego chcą docenić najlepszych sportowców z naszego regionu.

W ubiegłym roku radni jednogłośnie poparli zmiany w przyznawaniu stypendiów oraz nagród za wysokie osiągnięcia sportowe. Z początkiem 2020 r. ruszyliśmy z naborem nowych wniosków.

Chcemy docenić naszych mistrzów, a także reprezentantów wielu dyscyplin. Do końca stycznia czekamy na kandydatów, którzy spełnią odpowiednie kryteria. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w stosownym regulaminie w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem http://powiat.brzeski.opolski.sisco.info/?id=3608

Od tego roku Powiat Brzeski będzie przyznawał również jednorazowe nagrody dla najlepszych sportowców, trenerów oraz działaczy. Nie zapomnieliśmy także o zawodnikach z niepełnosprawnością. Oni także będą mogli liczyć na finansowe wsparcie za wybitne osiągnięcia na arenach sportowych. Na dokumenty czekamy również do końca stycznia.

Dodajmy, że środki na stypendia sportowe w tegorocznym budżecie są ograniczone. W 2019 roku z takiego wsparcia korzystał Wojciech Pszczolarski, nasz mistrz w kolarstwie torowym.

PB

Check Also

28. Finał WOŚP od kulis w Warszawie [Zdjęcia]

Styczniowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to miesiące przygotowań i pracy wielu zaangażowanych ludzi. W …