wtorek , 21 Maj 2019
Z ostatniej chwili

Powidoki, Ciemniejsza strona Greya i Lego Batman – to filmy, które zobaczysz w Grodkowie

kinoklaps_Grodkow2013

Kino objazdowe ponownie przyjedzie do Grodkowa z trzema filmami.

Kolejne filmowe premiery dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów zostaną wyświetlone we wtorek 28 lutego w sali grodkowskiego kina Klaps. Zakupu biletów oraz rezerwacji konkretnych miejsc można dokonać na stronie internetowej Opolskiego Kina Objazdowego – www.film.opole.pl/ Również bilety można nabyć godzinę przed planowanym seansem. W placówce Ośrodka Kultury i Rekreacji, przy ulicy Powstańców Śląskich w Grodkowie znajduje się 176 miejsc.

Na wtorek 28 lutego zaplanowano trzy projekcje:

– O godz. 16.00 zostanie wyświetlony film „Lego Batman” – Komedia animowana nagrana w Danii i USA, której światową premierę zaplanowano na 8 lutego. W filmie dowiemy się czy Batman uratował miasto przed zakusami Jokera, porzucił swoją samotnię i spróbował współpracy z innymi.

– O godz. 18.00 „Powidoki” – Film biograficzny w reżyserii Andrzeja Wajdy. Bohaterem filmu „Powidoki” jest Władysław Strzemiński, artysta, który nie poddał się socrealizmowi i doświadczył dramatycznych skutków swoich wyborów artystycznych. To film o tym, jak socjalistyczna władza zniszczyła charyzmatycznego i niepokornego człowieka.

– O godz. 20.00 „Ciemniejsza strona Greya” – Amerykański melodramat, którego premierę w Polsce zaplanowano na 10 lutego. Druga część ekranizacji światowego bestselleru – trylogii autorstwa E.L. James. Przy takich emocjach rozstanie musiało nastąpić, przy takiej namiętności mogło być tylko chwilowe. Skomplikowany miłosny związek Christiana i Any przechodzi w kolejną fazę. On proponuje, że zrezygnują z układu dominujący-poddana, ona uczy się życia w luksusie i miłości. On próbuje zrezygnować z manii kontrolowania, ona stara się mu w tym pomóc. Niespodziewanie na drodze ich szczęścia staje poprzednia miłość Christiana…

Ceny biletów: 16 złotych normalny, 14 złotych ulgowy, 12 zł grupowy.

 

Check Also

Zagadkowy Grodków – gra terenowa

Izba Pamięci Ziemi Grodkowskiej przygotowała dla mieszkańców oraz wszystkich chętnych do zwiedzania Grodkowa nową atrakcję: …