środa , 21 Sierpień 2019
Z ostatniej chwili

Poznaj nasze kadry młodzieżowe

k1 (Kopiowanie)

To oni będą reprezentować Grodków.

W Hali Sportowej LO im. Zdzisława Zielonki w Grodkowie zaprezentowały się młodzieżowe drużyny, które będą reprezentować UKS Olimp Grodków na arenie wojewódzkiej, jak i krajowej. Na parkiecie zobaczyliśmy aż 121 zawodników, którzy w minionym sezonie skutecznie promowali Grodków na Mistrzostwach Polski oraz ogólnopolskich turniejach i tym razem w kolejnym sezonie 2015/2016 będą walczyć o jak najlepsze rezultaty.

Należy zaznaczyć, że UKS Olimp Grodków od kilku lat wygrywa klasyfikację zespołową drużyn młodzieżowych prowadzoną przez Opolski Związek Piłki Ręcznej. W tegorocznych rozgrywkach zobaczymy aż osiem zespołów, w różnych kategoriach wiekowych. Dzieci dziewczęta poprowadzi trener Sabina Błoch, dzieci chłopcy i juniorami młodszymi opiekować się będzie Roman Smoliński oraz Aleksandra Rusin, młodziczkami i juniorkami młodszymi zajmie się Adam Boczarski, z młodzikami o medale powalczy Piotr Mleczko, a Grzegorz Malinowski będzie trenerem juniorów i juniorek. Zobacz naszych najmłodszych szczypiornistów.

Check Also

Sulisław: w zabytkowej stodole powstała nowoczesna hala sportowa [Zdjęcia]

Hala sportowa powstała na terenie kompleksu hotelowego Pałacu Sulisław. Pełnowymiarowe boisko wielofunkcyjne znajduje się w …