piątek , 19 Październik 2018
Z ostatniej chwili

Poznaliśmy kandydatów na radnych w gminie Grodków

66 kandydatów będzie ubiegało się o mandat radnego w gminie Grodków. Zobacz, kto startuje w Twoim okręgu.

Gmina Grodków jest podzielona na 15 okręgów, w każdym z nich mandat otrzyma tylko jedna osoba. Kandydatów do Rady Miejskiej w Grodkowie zarejestrowało sześć komitetów: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, KOMITET WYBORCZY PSL, KWW PRAWICA ZIEMI GRODKOWSKIEJ, KKW PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA, KWW GRODKÓW SOLIDARNY, KWW KOCHAM GRODKÓW. Na wszystkich listach znalazło się w sumie 66 kandydatów, na, których będzie mogło zagłosować 15 409 wyborców. Wkrótce poznamy numery list i poszczególne pozycje danych kandydatów.

Okręg

Granice

Kandydaci na radnych

1

Miasto Grodków, ulice: Klubowa, Ligonia, Miarki, Powstańców Śląskich, Słowackiego, Traugutta, Wiejska, Wrocławska

WALCZAK Natalia Maria

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

SZUCHTA Jolanta Halina

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

SZELĄG Tadeusz Franciszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI GRODKOWSKIEJ

PAWLUS Patryk

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

PROCEK Ewelina Adriana

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY

2

Miasto Grodków, ulice: Chopina, Bolesława Chrobrego, Elsnera, Grunwaldzka, Władysława Jagiełły, Moniuszki, Reymonta, Rynek, Sienkiewicza od 1 do 13 (numery nieparzyste) i od 2 do 20 (numery parzyste), Szpitalna od 1 do końca z wyłączeniem nr 14.

MUZIEWICZ Jacek Janusz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

WASILENKO-MIKUTA Agata Danuta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY

KAPINOS Damian Rafał

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

SIWEK Józefa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI GRODKOWSKIEJ

JÓŹKÓW Jan Wiktor

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

3

Miasto Grodków, ulice: Klonowa, Krakowska od 1 do 29 (numery nieparzyste) i od 2 do 30 (numery parzyste), Sienkiewicza od 24 do 98 (numery parzyste) i od 15 do 43 (numery nieparzyste), Szpitalna 14, Opolska, Sadowa, Tadeusza Zawadzkiego, Zielona.

SOBSTEL Sławomir Andrzej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

SEREMET Jolanta Elżbieta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY

RENES-KOŻUCH Aneta

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

ZEMAN Tomasz Wojciech

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI GRODKOWSKIEJ

WOLAK Damian Michał

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

SIKORSKA-ŻYREK Beata Danuta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOCHAM GRODKÓW”

4

Miasto Grodków, ulice: Dąbrowskiej, Jaśminowa, Kochanowskiego, Konwaliowa, Krakowska od 31A do końca (wszystkie numery), Krańcowa, Krzywa, Kwiatowa, Lawendowa, Liliowa, Makowa, Matejki, Norwida, Poprzeczna, Prusa, Reja, Różana, Sienkiewicza od 100 do końca (numery parzyste) i od 45 do końca (numery nieparzyste), Tulipanowa, Wrzosowa.

MARTYNOWICZ Aleksandra Magdalena

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

KWIATKOWSKI Piotr

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY

KAWA Jan Michał

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

JOŃCZYK Ryszard

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI GRODKOWSKIEJ

MOCZARSKI Marcin Stanisław

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

5

Miasto Grodków, ulice: Bogusławskiego, Konopnickiej, Kossaka, Kosynierów, Kościuszki, Krótka, Miła, Racławicka, Radosna, Styki, Szczęśliwa, Tetmajera, Wesoła, Żeromskiego, Życzliwa.

BUCZARSKI Marek Czesław

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

DZIAŁA Ryszard Tadeusz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

MIESZKOWSKI Piotr Adam

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI GRODKOWSKIEJ

SAS Tomasz Wojciech

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

KWIATKOWSKI Marek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOCHAM GRODKÓW”

KOWALCZYK Paweł

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY

6

Miasto Grodków, ulice: Głowackiego, Grenadierów, Kasztanowa, Kołłątaja, Królowej Jadwigi, Mickiewicza, Morcinka, Sienkiewicza 22, Sportowa, Szkolna, Warszawska od 1 do 37 (numery nieparzyste) i od 2 do końca (numery parzyste), Wyspiańskiego.

MUSIAŁ-BIERNAT Monika Katarzyna

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

DUDA Beata Małgorzata

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

GŁÓWKA Eugeniusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI GRODKOWSKIEJ

RACZYŃSKA Ewa Zofia

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

BIRECKI Paweł Rafał

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOCHAM GRODKÓW”

FIESZAK Sebastian Krzysztof

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY

7

Osiedle Półwiosek, ulice: Akacjowa, Cicha, Leśna, Miodowa, Ogrodowa, Otmuchowska, Polna, Skośna, Sosnowa, Warszawska od 39 do końca (numery nieparzyste).

DUDA Alicja Dorota

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

GÓRSKI Maciej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

BRACKI Dawid

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI GRODKOWSKIEJ

ZĄBKOWSKI Kamil Emiliusz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

DEREŃ Paweł Tadeusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY

8

Sołectwa: Kopice, Nowa Wieś Mała, Więcmierzyce.

ŁUCIÓW Józefa Barbara

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

CEBULKA Wanda Małgorzata

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY

MAŚLANKA Czesław Stanisław

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI GRODKOWSKIEJ

BYJOS Paweł Tomasz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

9

Sołectwa: Głębocko, Gola Grodkowska, Osiek Grodkowski, Tarnów Grodkowski, Żelazna.

OWSIŃSKI Krzysztof Paweł

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

MACHETA Damian Mateusz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY

DZIEDZIC Krzysztof Bartosz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

KOWALCZUK Andrzej Józef

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

 

 

10

 

 

Sołectwa: Lipowa, Polana, Przylesie Dolne, Wierzbnik.

 

 

PIETRASZKO Ilona Jolanta

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

BORECKA Ewelina Monika

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY

PAWLAK Bogumiła

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

KANOWSKA-FABICKA Ewelina Maria

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

11

Sołectwa: Bąków, Kolnica, Młodoszowice, Wojsław.

MARCINKOWSKI Kamil

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

DEMSKA Jadwiga

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

KLIMCZAK Łukasz Daniel

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

PAŹDZIORKO Leszek Karol

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY

12

Sołectwa: Gnojna, Jeszkotle, Lubcz, Zielonkowice.

KORPAL Piotr

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY

GUL Agnieszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI GRODKOWSKIEJ

13

Sołectwa: Gałązczyce, Gierów, Mikołajowa, Sulisław, Wierzbna.

BUDZIK Alicja Elżbieta

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

CHWAŁEK Adam

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI GRODKOWSKIEJ

SZCZEPAŃCZYK Agnieszka Aleksandra

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

NAREWSKI Radosław Grzegorz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY

14

Sołectwa: Jędrzejów, Starowice Dolne, Wójtowice, Żarów.

GAJEWSKI Dariusz Piotr

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI GRODKOWSKIEJ

KASTELIK Wioletta Izabela

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

15

Sołectwa: Bogdanów, Jaszów, Kobiela, Rogów, Strzegów, Wojnowiczki.

WĄSIK Benedykt

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

MROŻEK Adriana Agnieszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRODKÓW SOLIDARNY

BEDNARZ Dariusz Jan

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

STANISŁAWCZUK Irena Teresa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRAWICA ZIEMI GRODKOWSKIEJ

Check Also

Co będzie się działo w lokalach wyborczych? Zobacz, jak oddać ważny głos

W najbliższą niedzielę odbędzie się pierwsza tura wyborów samorządowych. W 2014 roku aż 1 200 000 głosów …