poniedziałek , 23 Wrzesień 2019
Z ostatniej chwili

Pracuj w Straży Miejskiej. Ponowna rekrutacja

Burmistrz Grodkowa znów ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze – aplikanta w Straży Miejskiej. W poprzednim naborze nie udało się rozstrzygnąć konkursu.

Kandydat na to stanowisko musi mieć ukończone, co najmniej 21 lat oraz posiadać obywatelstwo polskie i pełne prawa publiczne. Pod uwagę będą brani kandydaci z minimum średnim wykształceniem o nienagannej opinii i dobrej sprawności fizycznej oraz psychicznej. Kandydat musi być niekarany sądowo.

Preferowane będą osoby, które wcześniej pracowały w Straży Miejskiej (gminnej) oraz posiadające dodatkowe uprawnienia np. z zakresu ratownictwa medycznego. Dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi komputera, języków obcych, prawo jazdy kat. B. Również wymagana jest znajomość kodeksu wykroczeń oraz ustaw o strażach gminnych i samorządzie gminnym.

Osoba podejmująca pracę na stanowisku Strażnika Miejskiego po raz pierwszy zatrudniona będzie na czas określony nie dłuższy niż 12 miesięcy, w ramach, którego odbędzie szkolenie podstawowe zakończone egzaminem państwowym.

Osoby chętne do pracy w Straży Miejskiej powinny złożyć dokumenty aplikacyjne w biurze podawczym Urzędu Miejskiego w Grodkowie, do dnia 27 czerwca do godz. 14: 00. Szczegóły rekrutacji można znaleźć na tej stronie – http://www.grodkow.pl/static/img/k01/nabor_StM.pdf Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 77 40 40 335.

 

Check Also

Łabędź przy tamie w Więcmierzycach. Akcja strażaków

Około godz. 17.20 grodkowscy strażacy otrzymali zgłoszenie o łabędziu, który wylądował w jednym z basenów …