środa , 20 Luty 2019
Z ostatniej chwili

Przed nami wieczór bluesowy

press-pic-LJweb

Zobacz, gdzie warto się wybrać.

Grodkowski Dom Kultury zaprasza na kolejny wieczór bluesowy w ramach cyklu „Blues Party”. Tym razem na scenie pojawi się trio pod przewodnictwem gitarzysty Laurence`a Jones`a.

Ten zaledwie dwudziestoczteroletni pochodzący z Wielkiej Brytanii gitarzysta blues-rockowy o twarzy dziecka, wdziera się jak huragan na największe festiwalowe sceny i listy przebojów po obydwu stronach Atlantyku, a przez krytyków i branżową prasę okrzyknięty został nadzieją i przyszłością bluesa.

– Fantastyczny gitarzysta. Może w Polsce nie jest znany, ale już otrzymał bardzo dużo nagród muzycznych – tłumaczy Stanisław Wieczorek, dyrektor grodkowskiego Domu Kultury.

Koncert rozpocznie się w piątek 9 września o 20:00, ale bilety warto nabyć z wyprzedzeniem. W przedsprzedaży kosztują 30 zł, w dniu koncertu są o 5 zł droższe. Wejściówki można zamawiać telefonicznie pod numerem 774155329 lub osobiście w grodkowskim Domu Kultury.

– Można będzie usiąść, poczęstować się chlebkiem ze smalcem i ogóreczkiem. Będzie znowu uczta dla melomanów, a przede wszystkim dla miłośników bluesa – dodaje Wieczorek.

Check Also

IV Sesja Rady Miejskiej w Grodkowie

Zobacz program obrad IV Sesji Rady Miejskiej w Grodkowie. Kadencja 2018-2023.