środa , 21 Sierpień 2019
Z ostatniej chwili

Po przetargu: miejską zielenią zajmie się Wrzos z Nysy

Magistrat wybrał wykonawcę, który do 31 grudnia 2019 roku będzie utrzymywał i konserwował zieleń miejską na terenie Grodkowa.

W przetargu brało udział pięć podmiotów. Najdroższą ofertę opiewającą na kwotę ponad 555 tysięcy złotych złożyła firma „Gabart” z Izbicka. Urząd Miejski w Grodkowie zdecydował się wybrać najtańszą ofertę złożoną przez przedsiębiorstwo „Wrzos” z Nysy. Na realizację tego zadania miasto przeznaczy 240 407, 97 zł brutto.

Do zadań wykonawcy będzie należało m.in. nasadzenie kwiatów jednorocznych i wieloletnich w rabatach, koszenie trawników z zagrabieniem, formowanie koron drzew, czyszczenie koron drzew z jemioły, wycinka drzew z wysięgnika, konserwacja i naprawa wszystkich urządzeń na terenach zieleni miejskiej oraz placów zabaw dla dzieci, w tym: malowanie i dezynfekcja koszy na śmieci, malowanie i naprawa ławek parkowych, wymiana piasku w piaskownicach, gracowanie alejek spacerowych a także pielęgnacja żywopłotów.

Check Also

Sulisław: w zabytkowej stodole powstała nowoczesna hala sportowa [Zdjęcia]

Hala sportowa powstała na terenie kompleksu hotelowego Pałacu Sulisław. Pełnowymiarowe boisko wielofunkcyjne znajduje się w …