piątek , 28 Luty 2020
Z ostatniej chwili

Szczypiorniści Olimpu Grodków kompletują kadrę

Olimp29

Zespół trenera Piotra Mieszkowskiego wkrótce rozpocznie przygotowania do nowego sezonu 2015/2016.

Tuż po poprzednim sezonie, gdzie grodkowianie zajęli bardzo dobre czwarte miejsce w tabeli klub opuścili: świetni obrońcy Łukasz Romatowski (powody rodzinne) i Tomasz Wasilewicz (wybrał ofertę ŚKPR-u Świdnica), Michał Drej (po wyleczeniu kontuzji postanowił zasilić skład MKS-u Kalisz) oraz Rafał Górny, który zakończył sportową karierę. Natomiast do zespołu dołączyli: Krzysztof Muszak – bramkarz, który ostatnio występował w drużynie I-ligowego MKS-u Henri Llyod Brodnica i rozgrywający Bogumił Baran (PE Gwardia Opole). Klub wciąż poszukuje drugiego bramkarza oraz leworęcznego prawoskrzydłowego, który zastąpiłby Michała Dreja.

Olimp przygotowania do nowego sezonu rozpocznie na początku sierpnia. Grodkowianie będą trenować dwa razy w tygodniu na hali sportowej LO oraz w terenie.

– Będziemy pracować nad siłą, wytrzymałością i motoryką. W późniejszym okresie planujemy wystąpić na turniejach w Komprachcicach i Oławie oraz chcemy rozegrać kilka pojedynczych sparingów – mówi Piotr Mieszkowski, trener Olimpu Grodków.

Celem UKS-u jest zajęcie miejsca w pierwszej siódemce. Ligowe zmagania rozpoczną się 12 września, przed własną publicznością Olimp zagra z beniaminkiem – MOSiR Bochnia.

Check Also

Stal przyjedzie do Grodkowa. Olimp podejmie lidera I ligi

Podopieczni Aleksandra Malinowskiego i Piotra Mieszkowskiego rozegrają w sobotę 29 lutego piętnasty mecz w I …