poniedziałek , 23 Wrzesień 2019
Z ostatniej chwili

W Grodkowie powstał klub „Kobieta i Pieniądze”. Weź udział w warsztatach

Zapraszamy do uczestnictwa w nowo powstałym Klubie „Kobieta i Pieniądze”.

W całej Polsce kluby zrzeszają kobiety, które chcą być niezależne i wolne finansowo. Spotykają się, wymieniają doświadczeniami, tworzą wspólne biznesy, budują społeczność kobiet niezależnych i edukują według metody 7 Kroków Edukacji Finansowej Dla Kobiet.

Projekt powstał w oparciu o doświadczenie i edukację przekazywaną przez Dominikę Nawrocką w jej książce. Dominika na swej ścieżce życiowej doświadczyła wielu mocnych momentów, które doprowadziły ją do tego, co dzisiaj robi: prowadzi biznes, inwestuje i edukuje inne kobiety. Wraz z grupą fantastycznych kobiet buduje społeczność kobiet w całej Polsce, a niedługo być może i za jej granicami.

Kobiety spotykają się co miesiąc w wybranym miejscu na kawę i wspólną edukację. Mają też chwilę na networking i poznawanie się nawzajem. Następnie przez ok. 45 minut prowadzony jest panel edukacyjny. Na każdym klubie jest inny fascynujący temat! Uczestnictwo w klubie to koszt minimalny, który pozwoli organizatorom pokryć koszty związane z logistyką klubu: 19 zł.

Kolejne spotkania dla kobiet w Grodkowie zostaną zorganizowane:

– We wtorek 30 kwietnia, godz. 17:00, w kawiarni Bombonierka.

– W piątek 10 maja, o godz. 18:00, w restauracji INKA.

Więcej informacji o tym projekcie można uzyskać u opiekuna klubu – Wandy Raczyńskiej, e-mail: wanda.raczynska@kobietaipieniadze.pl, tel. 880 059 004 lub przejdź na fanpage klubu.

 

Check Also

Grodkowscy policjanci mają nowego komendanta

Został nim aspirant sztabowy Andrzej Grabny.