czwartek , 22 Sierpień 2019
Z ostatniej chwili

W Grodkowie trwa sprzedaż produktów świątecznych

choinki1

Kupimy choinki, jemiołę i ryby.

W centrum miasta znajdują się dwa punkty sprzedaży drzewek, których właściciele zapowiadają, że sprzedawać będą do wigilii do 16.

– Grodkowianie najczęściej kupują jodły kaukaskie i jodły kalifornijskie – informuje Eugeniusz Krawiec, sprzedawca choinek, który ich sprzedażą zajmuje się już od 18 lat. – Kilkanaście lat marzyłem żeby mieć w domu żywą choinkę, wówczas przejechałem ponad 200 kilometrów i nigdzie jej nie mogłem kupić. Dlatego postanowiłem dodatkowo zająć się handlem drzewek. Co roku sprzedaję około 250 sztuk świątecznych drzewek.

Poniżej prezentujemy ceny choinek z punktów mieszczących się przy ul. Sienkiewicza i w Rynku. Ceny są bardzo zbliżone, więc nie będziemy ich rozbijać na poszczególne stoiska.

świerk zwykły
1,5 – 3,0 m 40-60 zł

świerk srebrny
1,5 – 3,0 m 80-100 zł

jodła
do 2,23 m 80-160 zł

Również nie brakuje stoisk z rybami na deptaku przy ul. Warszawskiej. Za kilogram karpia zapłacimy do 15 zł. Wszyscy sprzedawcy oferują gratis patroszenie ryb.

Check Also

Sulisław: w zabytkowej stodole powstała nowoczesna hala sportowa [Zdjęcia]

Hala sportowa powstała na terenie kompleksu hotelowego Pałacu Sulisław. Pełnowymiarowe boisko wielofunkcyjne znajduje się w …