wtorek , 19 Luty 2019
Z ostatniej chwili

Weekend pełen atrakcji

wedka21 (Kopiowanie)

Piknik piratów czy Mistrzostwa Polski Modeli Akrobacyjnych F3A – to tylko niektóre atrakcje nadchodzącego weekendu w naszym mieście.

Dzisiaj o godz. 15 w parku miejskim na „Cegielni” odbędzie się kolejny Piknik Piratów. Cykliczna impreza przyciąga zarówno tych najmłodszych, jak i dużych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Tuż za zabytkowym wiatrakiem będzie można przejechać się na koniku, popływać łodzią czy wziąć udział w grach i zabawach. Dla spragnionych i głodnych także coś się znajdzie.

W sobotę i niedzielę warto wybrać się na lotnisko modelarskie do Lipowej, gdzie rozgrywane będą Mistrzostwa Polski w kategorii F3A. Najlepsi lotnicy pokażą, jakie akrobacje w powietrzu potrafią robić ich maszyny. Start zawodów w sobotę o godz. 11: 00, a w niedzielę o godz. 10:00.

Staw na cegielni opanują młodzi wędkarze. O godz. 14: 00 w sobotę zostanie rozegrany młodzieżowy puchar lata. W zawodach może wziąć udział każdy, kto przyjdzie z opiekunem i będzie posiadał własną wędkę.

W ten sam dzień na stadionie miejskim w Grodkowie swój ligowy mecz rozgrywać będzie ekipa ze Starowic. Ich rywalem będzie Sparta Paczków. Początek spotkania o godz. 17:00.

 

Check Also

IV Sesja Rady Miejskiej w Grodkowie

Zobacz program obrad IV Sesji Rady Miejskiej w Grodkowie. Kadencja 2018-2023.